Duben 2012

Interview for Parade.com

17. dubna 2012 v 16:47 | by Danielle
Hilary poskytla rozhovor pro parade.com. Rozhovor byl pořizován právě k příležitosti narození Lucy.

. . . . . . . - - - . . . . . . .


Nedávno se 24-letá herečka/zpěvačka musela postavit negativním názorům, že nespěchá s návratem k diětě a posilovně.

"Jakmile jsem se začla objevovat na veřejnosti stoupla jsem si před zrcadlo a nepoznávala své tělo. Pak jsem na to měsíc byla opravdu hrdá, ale přece..." řekla Duff portálu parade.com. "Je to neuvěřitelné, co tělo ženy dokáže. Poté co vám dá dítě nový život mužete obecně projít spousty věcmi, když začnete respektovat jeho nedostatky."

plány do budoucna:
"Byla jsem šokována,že 90% amerických dětí žije v oblastech, v nichž hrozí přírodní katastrofy. Teď mám vlastní dítě a to mě inspiruje k pomoci ostatním maminkám."

vzniklé fyzické nedostatky:
"Nemám žádný jasný plán, podle kterého se budu přepínat, abych byla ve formě. Pro mě je důležité, jak se cítím. Ráda hraju sporty, protože to pročistí hlavu a dodá pozitivní postoj. Dělala jsem pilates jógu, když jsem byla těhotná, ale chyběl mi tvrdý trénink. Ale pak jsem četla komentáře na svétwitter stránce a říkala jsem si Wow, to je tak zbabělé, dá li se to tak říct, trvalo to pouhé tři týdny od narození dítěte! Mám ten pocít, vnitřní tlak, který pochází víc ode mě, než od okolí."

od druhém dítěti:
"Budu upřímná, měla jsem jednoduché těhotenství a to mě velmi těší. Ale ve skutečnosti nejsem žeba, která by měla rádá být pořád těhotná. Miluji své dítě, a chybí mi, jak uvnitř mě kopalo. Teď jsem se zaměřila na to být ta nejlepší máma, a až se vrátím do práce, tak uvidím, jak to spolu skloubím. Mám sestru, Haylie, se kterou jsem si velmi blízká. Také bych chtěla, aby měl Luca k někomu tak blízko - ale ne příliš blízko."

o budoucí kariéře Lucy:
"O tom ještě tolik nemluvíme. Mike ani já nejsme vysocí, takže Luca vysoký nebude, a tak občas žertuji, že by z něj byl dobrý žokej. Ale když se narodil bylo to mnohem víc, než jsme čekali. Budeme vždy stát za ním, tak jako naši rodiče."

o jméně Luca:
"Neměli jsem žádný zvláštní dův, proč právě tohle jméno. Vybírali jsme mezi mnoha jmény a Cruz a Luca byly na seznamu. A tak jsme se na poslední chvíli zachovali jako kdokoliv jiný. Nený žádný příběh, což je jistě škoda. Zkoušeli jsme, jak by ta jména zněla dohromady. Původně mělo Cruz být jméno. Zkoušeli jsme ho spolu z dalšími jmény ze seznamu, a nakonec došlo na tuto verzi. Také se nám líbilo jméno Luca, ale chtěli jsme smíchat něco v neobvyklém stylu, ale nic bláznivého. Nakonec jsme zjistili, že jeho jméno znamená nositel světla. To zbožňuji!"

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


First Family Portrait!

14. dubna 2012 v 19:10 | by Danielle
Hilary Duff poslala na net novou fotku. Jde o první zveřejněný portrét její novopečětěné rodiny. Stejně jako předchozí fotka Lucy byl portrét foceny Jennifer Wilson, takže zřejmě pochází ze stejného dne. Lucovi, který se narodil 20. bezna, jsou na něm dva týdny. Jsou opravdu krásná rodina!Hilary píše na svůj twitter: "Velká novina! Pracuji s Johnson´s baby, což je nový charitativní program, Johnson´s Baby Care http://on.fb.me/JohnsonsCares, miluji být mámou!"

US Weekly (April 2012)

14. dubna 2012 v 19:02 | by Danielle
Hilary se objevila na stránkách amerického vydání USWeekly.


Candids - April 12

14. dubna 2012 v 18:55 | by Danielle
Hilary znovu navštívila Soulcycle Gym ve West Hollywood a slušelo jí to ještě víc, než předtím.


Gallery Link: April 12 - Leaving The Soulcycle Gym in West Hollywood (5x)

Hilary Duff: I Didn't "Love Being Pregnant"

14. dubna 2012 v 18:52 | by Danielle
Hilary si vychutnává svou novou roli mámy třítýdenního Lucy, ale zpěvačka/herečka říká, že to teď je na chvíli jediné dítě.

"Měla jsem vážně snadné těhotwnství a hodně z toho jsme si užila, ale část mě není žena, které miluje být těhotná," přiznává Dzuff (24) pro parade.com. "Miluji své dítě a chybí mi ten pocit být k sobě připoutáni a jak kopalo, ale nejsem připravné být opět těhotná."

Lucu přivítala na svět s manželam Mikeem Comriem 20. března a Duff rychle pokračovala ve svém rutině cvičení, které prováděla před očekáváním dítěte, ale říká, že si chodí do tělocvičny pročistit hlavu, ne nutně zhodit potěhotenskou váhu.

"Nemám projekt, který by na mě čekal, kvůli kterému bych musela padnout na zadek, abych se dostala do formy, takže je to spíše o tom, jak se cítím," říká hvězda, která byla spatřena ve West Hollywood SoulCycle v úterý. "Během těhotenství jsem chodila na pilates a jógu, ale opravdu mi chybělo si toho pořádně nandat. Pak jsem četla komentáře na mé twitter stránce o tom, jak jsem se kolébala na pilates a u mě je to wow to něco znamená, tohle říct, vždyť se mi před třemi týdny narodilo dítě. Je tam trochu tkal, ale většina ho je ze mě."

Získala na pomos matku a sestru Haylie, aby ji pomohly s Lucou, ale Duff přiznává, že má problémy s vytvořením postoje "jít s proudem", pokud jde o rodičovství. "I přes mé nejlepší úmysly, musím se naučit custu jakou dělat věci, které dělám," říká. "I s Mikeem, protože on nebude všechno dělat tak, jak bych to dělala já- a naopak. Ale mi prostě chceme pro Lucu to nejlepší."

Vdaná do roku 2010, Hilary pocítila nový obdiv ke svému manželovi, když ho viděla jako otce. "Rodičovství mi pomohlo ocenit jeho roli v jeho (Lucově) životě a mi děláme věci s největší láskou, jakou můžeme," vysvětluje. "On je vážně uvnotř toho všeho a já oceňuji každou malou pomoc, kterou mohu získat."

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Candids - April 11

14. dubna 2012 v 15:11 | by Danielle
Hilary byla na pilates, a pak na malém nákupu.


Ten je rozkošný: Herečka Hilary Duff se pochlubila fotkou svého dvoutýdenního chlapečka

14. dubna 2012 v 15:07 | by Danielle
ČLÁNEK ZE SUPER.CZ
Kouzelný Luca Cruz herečky a zpěvačky Hilary Duff. fotobanka Profimedia

Ten je rozkošný: Herečka Hilary Duff se pochlubila fotkou svého dvoutýdenního chlapečka

5. dubna 2012 9:17
Americká zpěvačka a herečka Hilary Duff (24) je čerstvou maminkou chlapce, jehož spolu se svým manželem - kanadským hokejistou Mikem Comriem (31) pojmenovala Luca Cruz. Chlapec přišel na svět před dvěma týdny a Hilary nejdřív poslala na svůj Twitter jen fotku jeho nožiček. Nyní se s ním ale na svých webových stránkách pochlubila v celé kráse. A malý Luca je opravdu kouzelný, co říkáte?
Okatý drobeček leží na snímku v postýlce zabalený do deky a dívá se svýma velkýma šedomodrýma očima přímo do objektivu. Zahraniční média přitom již nyní píší o očividné podobě s jeho maminkou. A to právě díky výrazným očím a malému nosíku.
Rodačka z Texasu Duff se stala známou jako hvězda dětského televizního kanálu Disney, a to především díky teenagerovskému sitcomu Lizzie McGuire nebo později seriálu Super drbna. Následně si zahrála například ve filmech Italské prázdniny, Dvanáct do tuctu, Moderní Popelka nebo Kráska mezi muži

021. Layout Version

14. dubna 2012 v 15:02 | by Danielle
Včera jsem ve chvilce, co jsem měla nastavila nový lay. Ju tu po více než třech měsících a změna to není zase tak výrazná. Barvy jsou totiž téměř totožné. Původně jsem měla připravený jiný lay, ale snad příště, protože teď je čas Lucy a nevím, jaké barvy by se k malému chlapečkovi hodilo lépe. Použila jsou soukromo votku manželů z jejich svatby a fotku jejich syna, kterou pořídila fotografka Jennifer Wilson. Nyní jdu přidat novinky a také nové affs!

Candids - April 9

11. dubna 2012 v 20:04 | by Danielle
Hilary s Haylie odněkud odcházely a měli sebou podložky na cvičení.


Candids - April 6

11. dubna 2012 v 20:02 | posed by Danielle
Ftografové Hilary našli u při její lekci pilates a později, když odcházela od Susan a nesla malého Lucu. Pokud se nemýlím, tak na fotkách je s nimi i Lucova druhá babička, Mikeova máma.


Gallery Links:
April 6 - At Piloxing Class in Toluca Lake (24x)
- - -
April 6 - At Susan's House with Luca in LA (11x)

Luca Cruz Comrie First Photos

4. dubna 2012 v 21:41 | by Danielle
Hilary poslala na twitter první dvě fotky svého syna. Je opravdu rozkošný. Všichni vám to moc přejeme šťastní rodiče!


"Baby Luca, starý 2 týdny...""Ach ne! Brány povodně se oterřely. Hrdá máma se dává na útěk!
Nemůžu si pomoct... Tady je jedna fotka."

First Photo Hilary´s Little Boy

3. dubna 2012 v 16:45 | by Danielle
První fotka malého Lucy. Hilary ještě není připravená ukzát svého synka dravému světu, ale už brzy se zřejmě dočkáme.


"Moje oblíbené malé nožky."

Candids - April 2

3. dubna 2012 v 16:41 | by Danielle
První dubové candids! Hilary znovu začala nvštěvovat hodiny pilates.


Gallery Link: April 2- At her Pilates Class in Studio City (8x)

"She Wants Me" New Poster

2. dubna 2012 v 20:10 | by Danielle
Objevil se starý plakát k novému filmu "She Wants Me" a také úplně nový ve vysokém rozlišení.


Candids - March 31

2. dubna 2012 v 20:04 | by Danielle
Hilary trávila poslední den v březnu svou oblíbenou činností - nakupováním. S novou kabelko a pod oblíbeným kloboukem se procházela v Hollywoodu.