Březen 2012

Candids - March 29

30. března 2012 v 20:09 | by Danielle
Hilary se poprvé od porodu objevila venku! Nebo jí spíš chytli fotografové. Nezapomeňmě, že Lucovi je už 10 dní. Hilary vypadá nádherně.


“My husband totally spoils me"

26. března 2012 v 19:53 | by Danielle
Teď, když Hilary přivítala na svět syna Lucu, začíná jí maminkovský režim. A pro šťastné dítě - jeho maminka našla všechny své oblíbené dětské knihy při uklízení její garáže při stěhování minulý rok.

Herečka/autorka (24), která si vzala profesionálního hokejistu Mikea Comrieho v roce 2010, se nemůže dočkat dob vyprávění příběhů.

"Mám krabice nějakých starých knih z dob, kdy jsem byla dítě," říká Hilary. "Je tu kniha, kterou miluji, jmenu je se If You Give A Mouse A Cookie. Je to opravdu rozkošná kniha. Vyrostla jsem na jejím čtení. Moje máma nám ji četla, a to je to, co jsem opravdu milovala, a pak ji četla dokola a dokola. A všechny knihy Shel Silverstein, ty jsem vážně milovala, stejně jako Where The Sidewalk Ends a The Giving Tree."

Novopečetěná maminka se posmívala představě, že opustí své miminko, aby se připojila k Charlie Sheenovi, své co-star v nové comedii She Wants Me.

"Samozřejmě, nikdy bych nenechala někoho hlídat mé dítě," tvrdí. "Myslím, že je jsou všichni opravdu opatrní, pokud jde o to, ským dítě nechají zatímco jsou pryč."

Pro Hilary mlže být obtížné vrátit se do byznysu a její plán je jasný, takže si mlže v klidu vychutnat stav blaženosti s dítětem.

"Myslím, že je to težké, když se cítíte k něčemu tolik připojeni - a ochranářsky. Chcete pro něj jen to nejlepší, myslím, že se to stanete trochu přehnaným."

Ale klid, Hilary a Luca jsou v dobrých rukou.

"Můj manžel je mě naprosto podporuje. Je velmi pozorný. On je opravdu, ale opravdu nadšený pro dítě. Je to opravdu dobrý chlap. Cítím se velmi šťastná."

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Please, Everyone Welcome A New Lifes

23. března 2012 v 19:27 | by Danielle
Hilaryb Duff a Mike Comrie jsou hrdými rodiči novorozeného chlapečka. Narodil se ve čtvrtek večer a on i maminka jsou v pořádku. Dostal jméno Luca Cruz Comrie.

Hilary o tom informovala přes svůj twitter. "Vítej na světě Luco Cruzi Comrie! Ve čtvrtek večer jsem se stali rodiči zdravého chlapečka vážícího 7 liber a 28 gramů."

Hilary také nadále svůj twitter aktualizuje.

"Jsem velmi šťastní a cítíme se jako ti nejšťastnější rodiče na světě," píše.

"Je obklopen takovým množstvím lásky! Máma i dítě se oba mají velmi dobře."

Přes twitter jí už popřála sestra a gratulanti stále přibývají. Přidávám se tedy mezi ně. Přeji malému Cruzovi do života jen to nejlepší a Hilary s Mikem co nejklidnější a nejkrásněší časy rodičovství. A protože únor se zřejmě nese ve znamení novorozených synů slavných rodičů, chtěla bych totéž popřát i Thomasi Coltonu Padaleckimu, synovi Jareda Padaleckiho a Geneviere Cortese, který se narodil v pondělí 19. března, a Samuelovi Garneru Affleckovi, jehož rodiči jsou Jennifer Garner a Ben Affleck. Všem novopečetěným rodičům velmi gratuluji!

Hilary Duff: Těhotenství ze mě udělalo chodící zombie

20. března 2012 v 16:39 | by Danielle
Článek ze super.cz


Hilary Duff: Těhotenství ze mě udělalo chodící zombie
19. března 2012 10:54
Herečka Hilary Duff (24) prý připomíná poslední měsíce těhotenství chodící zombie. Na pokročilé stádium gravidity podle svých slov nebyla vůbec připravená a šokují ji přibrané kilogramy. Porodit prý chce stůj co stůj. Termín má na konci března.
Že s manželem Mikem Comriem očekávají prvního společného potomka, oznámila americká herečka loni v srpnu.
"Ok! To není žádný vtip. Když si dopřávám svou ranní masivně těhotenskou procházku, vypadám jako kolemjdoucí z filmu o zombie. No tak, dítě, pojď!" napsala Duff na svém Twitteru.
Ani po porodu se ale Hilary moc neuleví, přiznala, že se mateřství dost bojí. "Cokoli, co je neznámé, je pro nás děsivé, a já se rozhodně trochu bojím. Není to něco, co chci pokazit, a nechci to brát na lehkou váhu," dodala hollywoodská blondýna.

Fashion Style Update

18. března 2012 v 16:07 | by Danielle
Po dlouhé době jsem přidala několik nových kousků do Closetu ve Fashion Style. Snad vás tím po odmlkách na blogu trochu poteším. Celkem je jich 70 a jsou tam kousky dohromady za statisíce korun. Jen kabelky, všechny od Belanciagy, stojí dohromady 8,880 dolarů, to je asi 168 739,- kč.
Candids - March 10

18. března 2012 v 15:25 | by Danielle
Ano, ano, vím, že jsem se zase dlouho neozvala, ale mám toho až nad hlavu. Všechny ty testy, přípravné kurzy, doklady a poplatky mi dávají zabrat, o běžné škole ani nemluvě a včerejšek jsem chtěla strávit jen tak, flákáním se po Praze. Normlně nejednám tak impulzivně, ale najednou jsem se prostě rozhodla, nasedla na nádraží do vlaku a odjela do ní.

Tak tedy dvě věci. Objevily se nové candids z 10 března. Hilary a Mike opuštěli dům Susan. P"řipomínám, že termín porodu má už Hilary za sebou a je dost možné, že na tak dlouho zmizela z očí fotografů, aby se věnovala novorozenému synovi. Doufejme,že jsou oba zdraví a pokud porod ještě nebyl, tak že bude vše v pořádku.

A také další - Hilaryn manžel Mike nedávno oznámil, že odchází z NHL. Není známo moc potvrzených informací, ale Mike v oficiální prohlášení napsal: "Už nejsem schopný řídit úskalí NHL."


Gallery Link: March 10 - Hilary and Mike Leaving Susan's House (3x)

OK!Magazine Scan (beauty withou make-up)

18. března 2012 v 15:12 | by Danielle
Magazín OK! zveřejnil žebříček dámských celebrit, které se mohou pochlubit přirozenou krásou. Přidávám pro porovnání ještě fotku c candids fotek z roku 2011.

.

5th March on Twitter

11. března 2012 v 18:30 | by Danielle
5. května došlo na twitteru Hilary k dvěma důležitým zprávám. Ta první je, že Hilary má na twitteru již milion příznivců. A ta druhá je ještě podstatnější. Hilary píše: "Měli jsme úžasný víken v Montecito (s Mikeem)! Dokonalý a krásný. Kdo ví, třeba to byl náš poslední víkend jen pro nás!"

"She Wants Me" Reare for Release

11. března 2012 v 18:22 | by Danielle
Už známe přesné místo a datum premiéry zatím posledního filmu,k terý Hilary natočila "She Wants Me"! Premiéra by měla proběhnout na červeném koberci Theatre Laemmle v Beverly Hills v LA a to už 5.dubna. Pokud bude potvrzena přítomnost Duff na premiéře, bylo by to první veřejné vystoupení Hilary po narození jejího syna. Tak už se tešíte na film a fotky z premiéry. Doufejme že film zaboduje u kritiků i diváků.

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Hilary Working Together With Victoria Horn

11. března 2012 v 18:14 | by Danielle
Objevila se nová informace o albu Hilary. Zpěvačka spolupracuje se skladatelkou Victorií Horn, která má na svém kontě mimo jiné úspěchy také výhru Grammy. Victoria píše na svůj twitter: "Jsem velmi nadšená za všechny, protože znám slova písně Hilary Duff a já na nich spolupracovala. Hilary později píše: "Myslím, že je opravdu rozkošná ve své hře, pokud jde o texty..."

Horn již psala písně s Kelly Clarkson, Michael Buble, Adam Lambert, nebo Natashou Bedingfield.

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Funny or Die - Hilary Duff's Pregnancy Secrets

9. března 2012 v 22:01 | by Danielle
Tak jsem se spletla. Hilary nefotila ve Funny or Die své fotky s Mikeem a synem, ale natáčela pro ně spot, kde odhalovala svá tajemství krásy v těhotenství. Hilary se tak stala novou tváří studia. Zítra se pokusím, nebo pozítří přidám alespoň pár fotek.


+ ještě video z natáčení

Kim Kardashin vs. Hilary Duff

9. března 2012 v 21:50 | by Danielle
Tentokrát žluté sáčko od Rag&Bone. Komu sluší víc? HLASOVAT!


New Ofiicial Twitter Photo

9. března 2012 v 21:47 | by Danielle
Hilary přidala na svůj twitter nezkutečně nádhernou fotku.


Zoe Saldana vs. Hilary Duff

9. března 2012 v 21:44 | by Danielle
Komu sluší šaty od Isabel Marant víc? HLASUJTE na stránse USWeekly.


OK!Magazine Scan

7. března 2012 v 16:55 | by Danielle
Hilary soutěžila s Ali Later, která v dané košily vypadá lépe.


Candids - February 23

7. března 2012 v 16:53 | by Danielle
Hilary byla vyfocena v mediciálním centru.


Making Of Hilary's Shoot for ''Funny or Die"

7. března 2012 v 16:49 | by Danielle
Objevila se fotka ze zákulisí "Funny or Die" studia. Nevím, jak vám, ale mě ta fotka nápadně připomíná zákulisí focení fotky, kterou Hilary poslala jako profilovou na twitter. Jí, Mikea a jejich syna.


Candids - February 20

7. března 2012 v 16:42 | by Danielle
Hilary na kontrole u doktora.


Gallery Link: February 20 - Leaving the doctor's office (30x)

Candids - February 19

7. března 2012 v 16:36 | by Danielle
Hilary byla s Mikeem v kině, a pak nakupovat se sestrou.


Gallery Links:
February 19 - Going to the movie at Century City Mall (24x)
- - - - - - - - - - -
February 19 - Shopping at Fred Segals in LA (4x)

Candids - February 17

7. března 2012 v 16:32 | by Danielle
Hilary vyfotily papparaziové u studia Funny or Die.


Gallery Link: February 17 - At Funny Or Die Studios in Los Angeles (5x)

Candids - February 16

7. března 2012 v 16:25 | by Danielle
Hilary měla pracovní schůzku. Nezapomeňme, že pracuje na nové desce.


Gallery Link: February 16 - Hilary Arriving at a Business Meeting in Beverly Hills (5x)

Candids - February 15

7. března 2012 v 16:22 | by Danielle
Ach ano, velmi se omlouvám, asi bych měla víc dbát na blogové hiaty. A, jak po dnešku mám černé na bílém, taky na docházku ve škole. Za pár týdnů maturuji, takže pak bude asi velká paouza, tak to říkám opravdu hodně dopředu. Tak tedy nejdříve přidám candids fotky.