Červenec 2010

Candids - July 30

31. července 2010 v 21:59 | by Danielle
Hilary s Haylie spolu byli opět cvičit v oblíbené posilovně.


Candids - July 29

30. července 2010 v 20:55 | by Danielle
Hilary byla na třídě pilates. Sportovně oblečené s rozpuštěnými vlásky a kabelkou od Givenchy jí to moc slušelo.

edit 5 pictures

hilaryduffnow.blog.cz

Hilary Duff to Wed at California Ranch?

29. července 2010 v 21:54 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Zpěvačka a herečka se zanoubila s hokejistou Mikeem Comriemna dovolené na Havaji v první polovině tohoto roku. Koupil jí prstýnek za $ 1 milion dolarů a 14-ti karátovým diamantem a Hilary šťastně přijala.

Nyní je tvrzeno, že se Hilary chce vdát za Mikea ještě v průběhu tohoto roku. "Doufá, v svatbu na 7. října," uvádí zdroj. "Hilary chce, aby svatba byla malá - ale má velké potíše s škrtáním v seznamu hostů!"

Hilary s Mikea začali pátrat po místech a zvažují Santa Barbaru, v Kalifornii. Mají se ještě podívat po jiných, ale Hilary si je jista, že našla svoje favorizované.

"Hilary odcestovala na San Ysidro Ranch a zamilovala se. Je to neuvěřitelně krásné prostředí a má mnoho historie," tvrdí zdroj z přidané do National Enquirer.

Ranč je počítán jako jako ideální spojení "přírodní krásy a romantického dědictví" a jak bylo řečeno Hilarynou kamarádkou, neumí si představit kráčet uličkou kdekoliv jinde.

MuzicRooms.net

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díkyWith Fans

29. července 2010 v 21:34 | by Danielle
Objevila se nová fotka, na které je Hilary s dvěma svými fanynkami.
hilaryduffnow.blog.cz

People Magazine (August ; 2010)

29. července 2010 v 21:33 | by Danielle
Hilary se spolu s Fergie a Tyrou Banks objevila v magazínu People, kde s nimi vzpomínala na své dětství. Obrázky jsem musela o něco zmenšit a písmou už není čitelné, tak jsem ho u Hilary zvětšila a zkopírovala do levého horního rohu.


"Elixír" Cover in HQ

29. července 2010 v 21:21 | by Danielle
Objevila se obálka Hilariny knihy "Elixír" tentokrát v HQ kvalitě.


DVD "Stay Cool" in Australia

29. července 2010 v 21:13 | by Danielle
hdn

DVD s filmem "Stay Cool" bude v Austrálii vypuštěno 22. září. Termín pro USA ještě není stanovený a jiné informace o DVD zatím také nejsou. Australští fanoušci si ho mohou předobědnat zde, ale nic nového se nedozví.

Candids Uplouad (out and about)

29. července 2010 v 21:05 | by Danielle
25. července byla Hilary a Mike nakupovat v Bristol Farms v Západním Hollywoodu. Nato, že to zřejmě bylo brzy ráno jim to moc sluší. I kdyby nebylo.
hilaryduffnow.blog.cz

26. července paparazzi Hilary chytli při odchodu z cvičení. Vlasy má stažené čelenkou.
hilaryduffnow.blog.cz

27. července odcházela Hilary opět z tělocvičny.
hilaryduffnow.blog.cz

28. července odcházela Hilary z posilovny i se sestrou Haylie.
hilaryduffnow.blog.cz


Candids - July 24

26. července 2010 v 17:59 | by Danielle
Hilary mířila ze svého domu do mámina v Toluca Lake.


Candids - July 23

26. července 2010 v 16:56 | by Danielle
Hilary si šla 13. července pro oběd, potom ke kadeřníkovi a po něm nakupovat nové botky. Je sportovně oblečená, ale ná elegantní náušnice.
hilaryduffnow.blog.cz
Gallery Links:

Candids - July 22

26. července 2010 v 16:31 | by Danielle
Hilary s Mikem si opět zašli na večeři, tentokrát do restaurace Boa. Musím říct, že tentokrát se mi Hilaryno oblečení nelíbí, celá v černém a z kalhotami s nízkým sedem jí to nesluší (můj názor, i když jsou teď takové kalhoty in).


"Sventeen" Shoot Photo

24. července 2010 v 15:36 | by Danielle
Objevila se fotka ze shootu pro časopis "Sventeen" z minulého roku. Už jsme ji sice viděli, ale tentokrát je na ní Hilary vidět celá.
hilaryduffnow.blog.cz

Fast News

24. července 2010 v 15:33 | by Danielle
Stay Cool
"Stay Cool" zrušen?
Oficiální internetové stránky polských bratru a režisérů filmu "Stay Cool", ve kterém hraje právě Hilary Duff Shastu O´Neil, oznámila zrušení filmu kvůli nedostatku finanční podpory. Web vypadá úplně jinak, než vypadal dřív, zřejmě byl zastaven, či ho ruší. Budeme čekat na další informace. 

hilaryduffnow.blog.cz
Oficiální Facebook Hilary smazán?
Tahle zpráva je pro mě dost divná, protože Hilary nikdy účet na Facebooku neměla. Zřejmě si však fanoušci založili stránku, oficiální pro všechny z nich. Ta však byla nyní smazáná, podle fanoušků proto, že podle Hollywood Records na ni bylo až příliš mnoho fanoušků. To je další podvná zpráva, protože Hilary od HR odešla.

hilaryduffnow.blog.cz
Paris Hillton: "Hilary by se měla vrátit."
Jedním z největší drbů na netu teď je, že Paris Hilton Hilary postrádá a chce jí vidět zpět v Gossip Girl. A další poznámka: "Chci, aby byla zase ve hře, měla by se vrátit k hraní nebo zpěvu." 

InTouch ( August / Germany )

24. července 2010 v 14:50 | by Danielle
Hilary a Mike se objevily v Německém vydání časopisu InTuch, upozorňuji, že se jedná o bulvár. Ale o koupení jejich nového domu se už dávno ví. Právě na to se zaměřili.


Haylie abou Hilary´s Engement

24. července 2010 v 14:23 | by Danielle
Haylie vystupovala v televizní show, kde se jí moderátorka zeptala na zasnoubení Hilary. MYslím, že je jim oběma i moc dobře rozumnět.


Buying Betrothal Rings?

22. července 2010 v 21:52 | by Danielle
Fanoušcia servry spekulují, zada si Hilary v doprovodu mámi kupovala v extraluxusním store se šperky XIV Karats LTD, který navštívila 17. července snubní prstýnky pro ni a Mikea. Hilary po zasnoubení prohlásila, že nejsou nijak hrr... Ale co, nakonec je to na nich, ne? Jsou zamilovaní a to do toho všichni padají po hlavě ;)

fan stránka hilary-duff.com.mx přináší fotomontáž Hilary v svatebních šatech a moc jí to sluší
hilaryduffnow.blog.cz

Candids - July 19

22. července 2010 v 16:58 | by Danielle
Hilary šla s mámou na večeři. Jako oblečení zkombinovala spoustu stylů.


Happy Birthday!

20. července 2010 v 22:46 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz

Hilary is #13 Top Teen Star

20. července 2010 v 22:17 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz

Candids- July 17

20. července 2010 v 21:58 | by Danielle
Teď jsem pořád nějak v tahu, snažýím se aktualizovat, ale komentáře už jsem za několik dní nečetla, dnes na ně ale odpovím.

Hilary byla 17. července spatřena s mámou Susan v Beverly Hills. Oblékla se sexy, ale to, že nemá pod topem podprsenku je, ehm... odvážné


Candids - July 15

16. července 2010 v 16:34 | by Danielle
Wow! Hilary byla nakupovat u Gucciho v Los Angeles. She looks stunning! Až bude chtít, bude překrásná nevěsta.


+ PS, článek přeložit nestihnu, tak doufám, že umíte alespoň trochu anglicky, aby jste ho pochopily

Zatím v angličtině...

15. července 2010 v 22:30 | by Danielle
Objevil se hodně zajímavý článek o plánované akci, ale je hodně dlouhý, takže ho přeložím zítra. Zatím ho sem dávám v angličtině.

'The Hills' Musical Legacy: Natasha Bedingfield, Lady Gaga And More
Artists from Hilary Duff to Journey owe a debt to 'Laguna Beach' and its spin-off.
Tuesday night (July 13) represents a huge moment in the history of MTV programming and reality television in general. After six seasons, "The Hills" is coming to a close with a two-hour grand-finale event, beginning at 8 p.m. on MTV. It has been a watershed program, as it first established the sort of hyper-real aesthetic that many reality shows (and a handful of fictional dramas) copied. But "The Hills" and its predecessor, "Laguna Beach," also left their mark in the music world.

Duff is Big Fan Fitness

15. července 2010 v 22:26 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
--- článek podobný jako ten předchozí, ale o něco starší, z jiného serveru

Duff je považována za velkého fanouška tělocvičny.

Bývalá Disney hvězda je jednou z hereček v hollywoodu, která věnuje tu nejlepší péči svému tělo každý den. V televizním rozhovoru přiznala, že miluje pilates a jógu. Zpěvačka byla spatřena paparazzi jak opouští tělocvičnu a šedých legínech a přiléhavém černém tričku.

Zpěvačka "I Can´t Wait", nechce zhodit pár kilo, aby vypadala dobře ve svatební den a Mikem Comriem, s nímž se zasnoubila po dvou letech.

Umělkyně mnohokrát uvedla, že nemá typické tělo pro televizy, ale je velmi hrdá na své křivky.

Hilary měla se svou postavou problémy, když vystupovala v třetí sérii mega hitu "Gossip Girl". Producenti po ní chtěli, aby několik kilo zhubla.

terra.com.co

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Hilary & Mike Leaving "Kings of Leon" Concert

15. července 2010 v 21:58 | by Danielle
Objevilo se video kde Hilary a Mike opouštějí concert. Na video je i Jessica Biel a další celebrity , co si je taky šla poslechnout. Mě se tedy zdá, že je spíš z příchodu, ale...


Candids- July 10 (Mike Comrie)

15. července 2010 v 21:54 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Přidávám sem candids z 10. července. Není na nich Hilary, jen Mike, který běží s Duboiusem do posilovny. Nevěděla jsem, jestli je mám přidávat. Nakonec to udělám, ale jen sem. Najdete je pod pirexem.


Be Gearing up to Wedding?

15. července 2010 v 14:06 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Hilary Duff tráví školením svého těla každou volnou minutu. Hodlá si připravit vzhled na svatbu?

Hilary Duff byla vždycky sportovně založená. Uý dříve byla velmi často viděna na cestě do posilovny. Ale v posledních týdnech není dne, kdy by nebyla spatřena kolem ateliéru renomovaného osobního trenéra Harley Pasternarka v Západním Hollywoodu, nebo na cestě do třídy jógy a pilates- buď samotná, nebo v doprovodu se svým milým Mikkem Comriem.

Kupodivu, když lekce upocená opouští, vždy s úsměvem na rtech. Velmi podezřelé jsou taky myšlenky amerických blogů, které chtěli objevit důvod, tohoto nového zápalu. Od úrora je s Comriem zasnoubená. Tak že by se připravovala, aby ve svůj velký vypadala co nejlépe? Podle nich se má svatba konat na podzim.

Jejich láska není nijak krátká. 14. července spolu navštívili Duff a Comrie koncert "Kings of Leon" a evidentně se stále těší z toho být spolu.

gala.de

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Magazine Scans Uplouad

15. července 2010 v 13:26 | by Danielle
Hilary se opět objevila v časopisech, jejichž scany se objevily na internetu.


Candids - July 13 (gym)

15. července 2010 v 12:53 | by Danielle
Objevily se ještě jedny candids z 13. července. Hilary si byla ráno opět zacvičit. Na jedné fotce se velmi zatřpytil její zásnubní prsten, ale podle mě je to jen fotomontáž.


Candids - July 13

13. července 2010 v 22:07 | by Danielle
Mám pro vás překrásné candids, kdy Hilary s Mikeem odcházely z koncertu Kings of Leon v hollywoodu. Ah jo, já bych na jejich koncert taky chtěla :(


New Photos from 2006 Photoshoot

12. července 2010 v 23:22 | by Danielle
Stánka hilary-vault.com přináší excluzivně mořeřu fotek ze shootu nafoceného v roce 2006 (teď si nepamatuju pro jaký magazín)


Candids Uplouad

12. července 2010 v 19:49 | by Danielle
Tak jsem zpět! Objevily ze candids za několik dní. Většina z nich je ze cvičení. Potom ze salonu, od kadeřníka a z Comedy Store.


Gallery Links:

HIATUS

7. července 2010 v 8:34 | by Danielle
Odjíždím na dovolenou, takže vše, až se vrátím... ;)
hdn

'Love, Loss, and What I Wore' After Party

6. července 2010 v 21:55 | by Danielle
Stránka hilary duff mexico nám přináší excluzivní fotky z after party "Love, Loss, and What I Wore". Přidala jsem na ně nápis blogo, ale tag rozhodně odstraňovat nebudu.

... more about "Love, Loss, and What I Wore" on HILARYDUFF.COM


Duff vs. Duff

5. července 2010 v 23:01 | by Danielle
Na tmz.com vyslali anketu které ze sester Duffových ot víc slušelo. Hlasujte zde.

hilaryduffnow.blog.cz

Candids - June 7

5. července 2010 v 22:55 | by Danielle
Hilary s Mikeem zastihli paparazzi, když přicházely na letiště LAX v Los.


Affiliates Actual

3. července 2010 v 17:07 | by Danielle
Pro dnešek poslední záznam na blogu. Přibila mi spřátelená stránka hilary-daily-duff.blog.cz. Na druhou stranu jsem odstranila z menu aff, na kterých se nic neobjevilo od dubna. Pokud se k blogu vrátí, budu moc ráda, když se mi ozvou.

A nezapomeňte se dneska od 23:05 dívat na čt1. Na původní film

Bonnie&Clyde

hilaryduffnow.blog.cz

Us Weekly & Glamour Scans

3. července 2010 v 16:04 | by Danielle
Jen krátké články o Hilary z cizojazyčných časopisů.

.

Vote for Look!

3. července 2010 v 15:49 | by Danielle
Ihnad po akci se outfit Hilary dostal na on-line ohodnocení stránky peoplestylewatch.com. Hlasujte, zda se vám líbí, nebo ne. Přiznám se, že já nebudu, protože vlastně nevím. Mě se na něm něco líbí a něco ne, ale celkově se nemůžu rozhodnout...

vote! vote! vote!

hilaryduffnow.blog.cz

Candids - July 1

3. července 2010 v 15:38 | by Danielle
Po akci si zašli na večeři 44/12 restaurace. Sesty Duffovi byly velmi usměvavé :)

+ EDIT 10 PICTURES


"Love Loss And What I Wore"

3. července 2010 v 15:28 | by Danielle
Hilary, Haylie, Mike a Nick (Zano, přítel Haylie) se všichni objevily na akci "Love Loss And What I Wore", jako podpora Haylie, která se konala 1. června. Haylie to v klasických šatech moc sluší, Hilary zvolila odvážnější módní kombinaci. Podle mě by jí víc slušely jiné kalhoty, ale je mnohem originálnější než Haylie. A má roztomilý účes ;)
+ video


Candids - June 29

3. července 2010 v 14:55 | by Danielle
Paparazzi tentokrát nešli po Hilary, ale zachytily samotného Mikea ve Studio City.Demi Lovato says "Hilary is exemplar"

3. července 2010 v 12:09 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Demi Lovato měla 30.června rozhovor, ve kterém se velmi hezky vyjádřila o Hilary.

"Ona je skutečná Disney královna. Myslím, že každá dívka z Disney Chanel k ní může vzhlížet. Ona je fantastická. Je tak krásná, víte... dostali velkou postavu, i když není tak velká, ja víte. Udělali nám velký vzror, aby ti jako já měly křivky kudy se vydat."

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky

(pozn. mělo by se mluvit o lidechz Disney Chanel)

... více ve videu


Teen Choice Awards 2010

3. července 2010 v 11:45 | by Danielle

Hilary byla nominována jako hostující hvězda v seriálu Gossip Girl v kategorii "Scene Stealer Famale. Hlasova můžete zde. Nejdřív se ale musíte zaregistrovat, a pak můžete volit třeba každý den.
hilaryduffnow.blog.cz

vote! vote! vote!