Duben 2010

010. Layout Version

30. dubna 2010 v 22:42 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz

Zdravím vážení!

Zítra je prvního května a já se k máji rozhodla změnit dess. Je to po více jak měsíci a květen bude desátým měsícem, co blog existuje, takže se to číslo hodí. Doufám, že se vám bude líbit ;)

Hilary is a Relaxed Bride-to-Be says Haylie

30. dubna 2010 v 20:59 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Hilary Duff se možná stává bláznivým fanouškem při fandění prtnerovi Mikeovi při hokejových zápasech, jakmile však dojde na svatbu, mlaďoučká herečka/zpěvačka je už mnohem klidnější.

"Ona je opravdu v klidu, chce něco pohodlného a skvělého," řekla starší ze sester Duffových Haylie v pondělí na Tribeca Film Festivalu při premiéře dokumentu Eart Made of Glass (Země ze skla). "Je to prostě jen nadšení, že se zasnoubili."

Comrie, 29, který hraje za Edmond Oilers se zeptal Hilary ,22, na zimní dovolené na Havaji. Nyní, čtyři mesíce na to, Hilary a její sestra mají pořád jen základní představu obřadu.

"Začali jsme mluvit o svatebních věcech, ale ona je pořád jen nadšená z fáse, v které to je teď," říka Haylie,25. "Bude to ještě chvíle, ale je zábavné o tom mluvit a přemýšlet."

Haylie také nemusí se svou sestrou řešit žádnou "svatbozillu". "Ona není ten typ. Jedni z mých dalších nejlepších přátel měli svatbu a byla to úplná "svatbozilla". To označení to dostalo od Hilary, takže tak."

Haylie přišla na premiéru filmu Eart Made of Glass na pozvání svých přátel Channinga Tatuma a Jenny Dewan (moje pozn.: ti se také loni vzali), kteří byly producenty. Film je dokumentem o genocidě v Rwandě.

People.com

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


"Stay Cool" Premiere in TV?

30. dubna 2010 v 20:05 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz

Televizní a filmová produkční společnost Stander Productions zchromažďuje licenční povolení pro komedii "Stay Cool" s Winonou Rider, Chevy Chaseem, Hilary Duuf, Sean Astinem a Joshem Hollowayem v hlavních rolích a jsou nyní v jednání s několika kanály.

A tak by mohl být viděn "Stay Cool" vysílaný v televizi, i když se čekalo, že spíše zamíří do kin, nebo na DVD. Podobně jako Labor Pains (s Lindsay Lohan), film, který měl běžet v kině, jenže ho nakonec odvysílala televize.

Film "Stay Cool" měl preiméru už v roce 2009 na Tribeca Fil Festivalu, ale později se do kin nedostal.-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


TopParfumerie.de Action

30. dubna 2010 v 19:43 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Německá stránka TopParfumerie.de vyhlásila 10% slevovou akci na všechny parfémů vyrobených Hilary. "With Love" (a všechy vedlejší produkty k tomuto parfému) a "Wrapped with Love." Nabídku a bojednat si můžete zde.

Raise Your Voice Mexico Edition

30. dubna 2010 v 19:30 | by Danielle
V Mexicu vyšla nová limitovaná edice staršího filmus Hilary "Raise Your Voice."

hilaryduffnow.blog.cz


"B&B" and Candids Fashion

27. dubna 2010 v 22:18 | by Danielle
Hilary se na setu "B&B" zakoukala do značky Elizabbeth and James. Odnesla si z filmového šatníku dva kousky do vlastní skříně.

pictures from candy-duff.tk

"Beauty&Briefcase" Screencaptures

27. dubna 2010 v 22:12 | by Danielle
Vzápětí po odvysílání se na netu objevily captures z filmu "B&B".- - - - - -


- - - - - -

B&B Actual

27. dubna 2010 v 21:49 | by Danielle
  • hilaryduffnow.blog.cz
    Premiéru B&B sledovalo přibližně 2 340 000 diváků.
  • Film měl takový úspěch, že ho další den vysílali znova!
  • Na imbd.com je aktuálně hodnocen 181 hlasy a hodnocení je 6.8 hvězdiček z deseti.
  • Má za tenhle týden na kontě 616% popularity.

77# at Zimbio.com

27. dubna 2010 v 21:39 | by Danielle
Omlouvám se, ale tenhle týden byl šílený.

Hilary a Mike obsadily 77. místo v anktě nejpopulárnějších slavných párů.

hilaryduffnow.blog.cz

celý žebříček zde


Candids- April18

20. dubna 2010 v 20:54 | by Danielle
Hilary strávila neděli, mimo jiné, se sestrou Haylie. Buď spolu byla nakupovat, nebo jen na kafi, či co, každopádně jim to oběma slušelo.


Beauty and the Briefcase in Latinoamerica Spot MSN Video Backstage

20. dubna 2010 v 20:34 | by Danielle
Objevila se také další fotka ze zákulisí Beauty and the Briefcase in Latinoamerica Spot MSN Video.
hilaryduffnow.blog.cz

Ellen Show Still

20. dubna 2010 v 20:32 | by Danielle
Objevila se jedna still z Ellen Show. Bohužel jen v malé kvalitě.

hilaryduffnow.blog.cz

Regis&Kelly - Still&Backstage

18. dubna 2010 v 20:10 | by Danielle
Objevilo se několi stills a fotek ze zákulisí ze show Live!Regis&Kelly.


Candids- April16 (exclusive)

18. dubna 2010 v 19:37 | by Danielle
Hilary byla 16.dubna také později večer venku se snoubencem Mikkem. Fotky se objevily exkluzivně na stránce x17online.com.


Beauty and the Briefcase in Latinoamerica Spot MSN Video

18. dubna 2010 v 19:28 | by Danielle
Hilary poskytla další interview jako propagaci "Beauty&Briefcase", tentokrát pro Latinskou Ameriku.Vzápětí se také objevily dvě fotky z backstage.
Candids- April17

18. dubna 2010 v 19:20 | by Danielle
Hilary byla včera v prostých šatech s holými zády viděna při nakupování v butiku Neiman Marcus.


Candids- April 16

18. dubna 2010 v 18:51 | by Danielle
Hilary v pátek brzy ráno odcházela od mámi Susan. Tak takhle Hilary vypadá bez make-upu a účesu :)Interview for AOL TV

17. dubna 2010 v 22:34 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Po několika úspěšných hostováních v televizních seriálech, jako je 'Ghost Whisperer', 'Law & Order: SVU' a 'Gossip Girl,' Hilary Duff se navrátila zpátky do malé obrazovky - tentokrát ve filmu ABC Family "Beauty&Briefcase".

V něm hraje Duff Lane, ctižádostivou novinářku, která se tajne dostane do Cosmopolitanu aby zjistila zda dokáže najít pravou lásku v muži ovládaném světě podnikání. Cestou potká řadu potenciálních nápadníků, včetně svalnatého Liama (O.C. star Chris Carmack), nebo jejího spolupracovníka Setha, hraje Matt Dallas.

V rámci přípravy na film (premiéra už zítra, 18.dubna), pro AOL TV mluvila Duff o její roli, o hokejistovi Mikeovi Comriem a co se děje v přípravě filmu "The Story of Bonnie&Clyde".
Myslím, že nejlepší způsob, jak popsat povahu Lane, je mladá Carrie Bradshawová.
(Smích) To je dobrý způsob, jak to udělat,jo. Je šumivá, barvitá a řízená. Má srdce na dlani a snaží se prostě dostat to, co chce.

Četla jste knihu, než jste to vzala?
Udělala jsem svůj výzkum, ale nečetla knihu. Četla jsem scénář, protože mám nějaké kamarády, kteří milují tu sérii, což mě opravdu motivovalo, abych skriptu věnovala pozornost. A jáse do něj zamilovala, nemusela jsem číst knihy, abych věnděla, že chci tu roli.
Ve filmu se Lane snaží najít opravdovou lásku. Ale v reálném životě to vypadá, že jste našla svůj šťastný konec. Už jste měla čas postoupi kipředu s vašimi svatebními šaty?
Víte co? Říkám jen tohle: Vážně ještě ně. Něudělala jsem jedinou věc. Byla jsem zaneprázdněná! Já opravdu ne… Jsem tak nadšená začít s plánováním a setkáváním s lidmi. Myslím, že to bude opravdu zábavný proces, ale nechci to uspěchat. Chci na to čas a užít si to. Oba dva na to máme stejný názor.

Dali jste si datum?
Nemáme, no. Je třeba chvíle. Oba máme zblázněné rozvrhy, tak se snažíme najít správný čas pro oba, bude to trošku složitější.

Poslední dobou jste se hodněkrát objevila v televiti. Plánujete návrat?
Budu o tom vážně chvíli přemýšlet. Minulý rok jsem jednala s NBC a snažili jsme se pro mě najít perfektní projekt… Byla jsem opravdu připravená vrátit se na televizní obrazovky. Udělala jsem ""Law&Order: SVU" a pak taky "Gossip Girl." A milovala jsem to. Moc se mi líbil způsob způsob života s vědomím že půjdu každý den do práce a vědomí, že každý den můžu jít domů, spát ve své posteli, to je pro mě opravdu lákavé. Našla jsem projekty, je tu pár věcí, které bych chtěla udělat. Já nevím, jestli podepíšu závazek na šest let, ale že budu moci v televizi hrát jednu postavu je to, co chci. Ale jen málo postav v televizních pořadech je úžasné zaměstnání pro každou herečku, protože se dostanete nedostanete do víc výzev.

Máte v před prodejích několik románů pro mladé, brzy vyjde "Elixír". Co nám o nich můžete říct?
No, teď jsou naplánované dvě knihy a doufejme, že to bude víc, než to, že i film a všechny ty vzrušující věci. Máme lidi, kteří volají a mají zájem, který je tak vzrušující. Ještě jsem to ani nedopsala a lidé už chtějí dělat film. Bylo to pro mě obrovské tvůrčí odbytiště, je zcela odlišné objevovat se každý den v práci a hrát charakter. Sedím doma a mám přijít na nové nápady, jen tak to napsat, rozemlít to do příběhu. Bylo to opravdu zábavné.
Jaký je stav filmu "Bonnie&Clyde"? Pořád trvá?
"Doufejme. Já nevím. Teď už čekáme rok a půl. Jsem stále napojena na projek a Kevin Zegers je připraven hrát Clydea. Je to zkvělý herec. Milju ho. Takže doufejme, že se časem něco stane, ale projekt teď nijak nehoří."

Takže jste dosud nezačali natáčet?
Ne, nezačali.
Nemáme ani datum zahájení. To je to, co je tak těžké. Informace se v jeden den provalí, a pak pokud se zase nic neděje, nebo když uplyne rok než se něco stane - což je u filmu opravdu normální - jste k tomu přilepení a oni říkají´Ne. Ještě ne. Ještě ne. Ještě ne.´ A tak je to v tomhle případě."

Jste v Hollywoodu už roky. Jaký je váš recept na úspěch?
Nebylo by to lehké, kdyby byla příručka, všechny ty správné kroky kdy a co dělat? Ta rozhodně není. Myslím, že i já jsem udělala svůj spravedlivý příděl chyb, ale mám opravdu štěstí, že mám uctivou image a lidé, kteří tu (v hollywoodu) právě pobývají o mě mají zájem, o to co dělám, a moc se nešťourají v mém každodenním životě. Snažím se žít opravdu skromně. A pak, lidé kolem mě mi pomáhají dělat správná rozhodnutí a drží mě nohama na zemi.

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Duff Interested About X-Factor

17. dubna 2010 v 21:11 | by Danielle
Hilary Duff: "Chtěla bych být soudce pro americký X-Factor."
hilaryduffnow.blog.cz
Hilary Duff odmítá popřít Zprávy, že jí byla nabídnuta role porotce v souteži Simona Cowella X-Factor, ale trvá na tom, že by byla ráda, aby se spojily s hudebním magnátem než spustí reality show v USA.

Cowell chystá nový America Idol příští měsíc (přesně od 10.května), takže právě nyní se věnuje "výchově" svého televizního hitu, britské talentové show k uvední do USA a právě herečka/zpěvačka Duff byla uvedena mezi jmény možných uvaděčů.

V rozhovoru pro Ellen Show (16.dubna) zpěvačka připouští, že už slyšela zvěsti o jejím přijetí, přichází otázka pro reakci na tuvýzvu.

Hilary: "Já jsem absolutně pro."

To jediné co jí vadí je říct netalentovaným lidem, aby vystoupili z následování svých snů.

"Musí to být těžké, soudit lidi, když vydíte jejich tvář."

Duff využila svcé vystopení v show Ellen DeGeneres, aby požádala do televize o podporu pro obsazení porotce v soutěži American Idol. "Víš, Simone, možná by jste mohl, rád, vytvořit dobré slovo."

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


Candids- April 15

17. dubna 2010 v 20:47 | by Danielle
Hilary si ve čtvrtek zašla s Mikeem a pár přátely na večeři.


Hilary Visit Ellen Show

17. dubna 2010 v 20:28 | by Danielle
Hilary navštívila další slibovanou show. Bohužel se mi nepodařilo najít video, kde by byl rozhovor úplně celý. Rozhovor zamozřejmě začíná gratulací k zasnoubení. Pak se ztočily k Hilaryným zvířecím mazlíčkům- čtyřem psům a dvěma kočkám. Pod videem najdete jejich úplně nové fotky, které se v show objevily. Hilary vypráví o tom, jak když není Mike doma spí se všemi čtyřmi psi v posteli a ví, že to zní divně.


......................................................................................................................................

Backstage of Good Housekeeping Party

17. dubna 2010 v 20:09 | by Danielle
Objevily se dvě fotky ze zákulisí Good Housekeeping Party, kde se Hilary připravovala, aby na akci oslnila.
25thing What You Didn´t Know Abou Hilary

16. dubna 2010 v 15:21 | by Danielle
Hilary Duff(22) (uvádí nový film ABC Family "The Beauty&Briefcase, 18.dubna,20:00) na sebe prozradila UsMagazine 25. věcí, které jste o ní ještě nevěděly.
hilaryduffnow.blog.cz
1. "Nenávidím papriky a to opravdu vášnivě! Zelené, žluté, červené, vařené, syrové, dokonce ani jako ozdobu!"

2. "Umím mluvit plynule bláboly." (moje pozn.:zde je možná použit obrat, který neznám, tohle je doslovný překlad)

3. "Na film Prázdniny (The Holiday) jsem se za poslední Vánoce dívala devětkrát."

4. "Moje máma používa M&M, aby mě naučila chodit na nočník."

5. "Přála bych si, abych si dokázala vzpomenout na víc mých snů."

6. "Můj oblíbený kousek umění je Red Poppy od Georgia O´Keeffe."

7. "Nejsem dobrá v čtení e-mailů, ale odesílání mi jde skvěle."

8. "Moje oblíbené místo jsou Bahamy."

9. "Spím se čtyřmi psi, někdy se čtyřmi psi a dvěma kočkami, když můj snoubenec není doma."

10. "Moje sestra a já dokážeme zarecitovat každý řádek z filmu Drop Dead Gorgeous."

11. "Jednou jsem si na jevišti živě zarapovala se Snoop Dogg." (moje pozn.: když uváděla Teen Choice Awards 2007)

12. "Za posledních 365 dní jsem byla ubytována ve více než stech hotelích."

13. "Nechám si každých pár měsíců ostříhat ofinu na krátko a pokaždé se nenávidím, že jsem to zase udělala."

14. "Mám úplně nezdraví vztah k soli(slanému)."

15. "Sleduji spoustu hokejových her."

16. "Ztrácím klíče alespoň dvakrát denně."

17. "Nemůžu svoje rostliny udržet naživu."

18. "Miluju hrát Scrabble se svým snoubence."

19. "Zbožňuju malování ostatních. Kdybych nebyla herečka byla bych maskérka."

20. "Nebudu žít v L.A. Navždy."

21. "Miluuuju nakupování online."

22. "Mám ráda Kanadu."

23. "Pouze dopravní nehody jsou to, čím jsem někdy zničila svůj majetek."

24. "Mám 15 až 20 vizí."

25. Mám milio kuchařek, čtu si je pořád dokola a nikdy jsem nepoužila recept ani z jedné z nich."

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


The Studio Recording "Reach Out"

16. dubna 2010 v 14:55 | by Danielle
Tohle není žádná novinka, ale náhodou jsem na to narazila na YouTube. Dříve než byl vypuštěn videoklip Reach Out musel být sing nejdřív nazpíván a zpracován ve studiu. Dělo se tak někdy během Dignity Tour, někteří si jistě pamatujete, že na této tout písnička poprvé zazněla. A já jsem našla oficiální video z nahrávacího studia. Je možné, že většina z vás ho ještě neviděla.


Candids- April 14

16. dubna 2010 v 14:51 | by Danielle
Hilary ještě po show Regis&Kelly odcestovala z JFK Airport. Zřejmě domů, ale kdo ví?Ryan Seacrest Radio Show

16. dubna 2010 v 14:41 | by Danielle
Jak už jsem upozorňovala v dřívnějším článku, Hilary se objevila v rozhůlasové rádivé show, konkrétně v pořadu Ryan Seacrest. Interview si mlžete poslechnout ve videu.Regis&Kelly Interview and Candids

16. dubna 2010 v 14:36 | by Danielle
Jak už bylo řečeno, Hilary 14.dubna navštívila show Regis&Kelly. Na internetu se samozřejmě v zápětí objevilo video. Celý rozhovar začal zmínkou o zasnoubení a krásným záběrem na prsten.
Vlastně celá první polovina rozhovoru je o ní ao Mikeovi.Po vysílání se Hilary vrátila zpět do hotelu.


April 12 - Good Housekeeping's 125th Anniversary Party

14. dubna 2010 v 18:00 | by Danielle
Jak se zdá, Hilary si přece jenom na konci března u Very Wang nekupovala svatební šaty, za to tyto složité tmavé šaty ke kolenům, ve který zářila na 125. ročníku Good Housekeeping's Anniversary Party. Ródu doplinala lodičkami od Briana Atwooda, psaníčkem od Jimmy Chooa a náušnicemi od značky Made Her Think.Is it "Bonie&Dlyde" Still Happening?

14. dubna 2010 v 17:35 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Před více než roke byla do svta vypuštěna zpráva, že Hilary Duff spolu z hvězdou "Transamerica´s " Kevinem Zegersem ztrární hlavní role v připravovaném filmu "The Story of Bonnie&Clyde" o životě lupičů Bonnie Parkerové a Clydea Barrowa. Projek, který má být režírovaný Tonyou S. Holly podle vlastního scéná, by měl být remakem filmu z roku 1967.

Ale teď, když už se dlouho neobjevili žádné novinky, pracuje se ještě na projektu?

"Doufejme,"  řekla Hilary Moviefone během propagace svého nového filmu Beauty&Briefcase. "Já nevím. Teď už čekáme rok a půl. Jsem stále napojena na projek a Kevin Zegers je připraven hrát Clydea. Je to zkvělý herec. Milju ho. Takže doufejme, že se časem něco stane, ale projekt teď nijak nehoří."

Duff odhalila, že natáčení projektu ještě nezačlo a dodává: "Nemáme ani datum zahájení. To je to, co je tak těžké. Informace se v jeden den provalí, a pak pokud se zase nic neděje, nebo když uplyne rok než se něco stane - což je u filmu opravdu normální - jste k tomu přilepení a oni říkají´Ne. Ještě ne. Ještě ne. Ještě ne.´A tak je to v tomhle případě."

Později v tomto roce můžete Hilary Duff vidět spolu s Vaelm Kilmerem a Krisem Kristeffersonem v dramatu "Provinces of Night". Také nezapomeňte na "The Beauty&Briefcase", film který vysílá ABC Family už 18.dubna od 20:00.

-------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem, vlastní překlad,díky


April 14th on KIIS FM

14. dubna 2010 v 16:06 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Hilary Duff navštíví 14.dubna kromě živého vysílání Live!Regis&Kelly, také další show. Bude hostem Ryan Seacrest's Radio Show on KIIS FM,kde bude opět propagovat nový film "B&B".

Candids- April11

12. dubna 2010 v 19:26 | by Danielle
Hilary byla 11. dubna na nákupu ve Studio City. Byla oblečena pohodlně a tak trochu, jakobyse chtěla schovávat. Vypadala unaveně.

hilaryduffnow.blog.cz

Candids- April10

12. dubna 2010 v 19:07 | by Danielle
Hilary byla 10.dubna navštívit hokejové utkání mezi Oilers s Kings v LA. Oblékla se jednoduše, ale moc jí to sluší.

6th Clib from "Beauty&Briefcase"

12. dubna 2010 v 18:41 | by Danielle
Objevil se šestý klip z nového filmu ABC Family. Lane (Hilary Duff) se v něm seznamuje s Liamem.


Shoes for Charity Auction

12. dubna 2010 v 18:38 | by Danielle
Sjeně jako před pár lety, Hilary opět vjenovala pár lodiček doKick Up Your Heels Clebrity Auction Fundraiser v Lancaster  Opera House pro rok 2010. Tato akce se koná každoročně a Hilary se jí účastní už po druhé. Všechny nabízené lodičky jsou opatřeté věnováním a podpisem dané celebrity. Informovaly o tom oficiální stránky Hilary(here) 9. dubna.
hilaryduffnow.blog.cz

http://www.lancopera.org/


Tyto růžové lodičky od Stuarta Weitzmana jsou už oficiálně v aukci na e-bay. Přihazovat se dá d dolarech, nebo eurech. Vyvolávací cena je $500.

Odkaz na aukci...

hilaryduffnow.blog.cz


3rd Birthday of Dignity

12. dubna 2010 v 18:23 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Trochu zpět, 3.dubna oslavilo zatím poslední studiové album Hilary s názvem Dignity už třetí rok od vydání. Zatím kritiky i fanoušky nejoseňovanější desku doprovázelo tour, tři videoklipy a vydání Hilaryny první vůně With Love. Pokud toto CD vlastníte, budete ho asi muset pořádně oprášit. Už je to nějaká doba, no ne?

Icone Archive Updates

9. dubna 2010 v 22:33 | by Danielle
Jenom píšu na hlavní stranu blogu, že před nedávnem jsem přidala několik nových avatarů do Icone Archive.

hilaryduffnow.blog.cz

Lucky Magazine Scans

9. dubna 2010 v 17:16 | by Danielle
Konečně se objevily scany s Hilary z nového vydání magazinu Lucky. Doufejme, že se brzy dočkáme i nových fotek!
Behind the Scene Photos

9. dubna 2010 v 17:07 | by Danielle
Objevily se čtyři nové fotky ze zákulisí "B&B". Zbylé tři najdete pod pirexem.
hilaryduffnow.blog.cz

Movie Clips from "The Beauty&Briefcase"

9. dubna 2010 v 17:03 | by Danielle
Objevilo se (na stránce www.moviejungle.com) pět krátkých clipů z nového filmu ABC Family "B&B".
hdn

Behind of Scene of "THe Beauty&Briefcase"

9. dubna 2010 v 16:53 | by Danielle
Objevila se dvě videa ze zákulisí "B&B" a obě jsou skvělá!Hilary on Ellen Show

9. dubna 2010 v 16:51 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Hilary bude pokračovat v propagování "B&B" 16.dubna, tentokrát v show Ellen, kterou navštívila už několikrát v minulosti. Pod pirexem najdete některá videa z jejích návštěv.
14th April on Regis&Kelly!

9. dubna 2010 v 16:37 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Ano! Herečka/zpěvačka Hilary Duff se objeví 14. dubna v show Regis&Kelly, aby propagovala svůj nejnovější fil "Beauty&Briefcase". Na pódium nastoupí po herečce Demi Moore.

hilaryduffnow.blog.cz

Bonie&Clyde Ready?

9. dubna 2010 v 16:30 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Je to pravda! Společnost produkující bedlivě očekávaný film "The Story of Bonnie&Clyde" s Hilary Duff a Kevinem Zegersem v hlavních rolí míří do konečné fáze před-produkce. Režizérka a scénárista filmu Tonya S. Holly. "Udělali jsme pokrok na cest k Bonnie a Clydeovi."

TV Spielfilm Magazine

9. dubna 2010 v 16:26 | by Danielle
Hilary se objevila jako cover girl časopisu TV Spielfilm a uvnitř je zmínka  jejím filmu "Greta". Na obálku použily ocolorizovanou fotku ze shootu pro FHM z roku 2007.


Beauty and the Briefcase 4th trailer

9. dubna 2010 v 16:14 | by Danielle
Týden jsem byla pryč, ale už jsem zpět. Objevil se 4. trailer na "B&B".

Candids- March 30

2. dubna 2010 v 14:05 | by Danielle
Hilary byla na konci března viděna při odchodu z obchodu Very Wang v Hollywoodu. Vera Wang je proslulou návrhářkou nejen na molu, ale také spousta celebrit si od ní nechává navrhnout svatební šaty. Její kousky jste mohli vidět například na Avril Lavigne s Deryckem Whibleyem, nebo na postavě Kate Hudson ve filmu Válka nevěst. Že by? Každopádně jí to slušelo ;)Lucky Cover & Outtake

2. dubna 2010 v 13:53 | by Danielle

O online nakupování: "Jsem na tom závislá, skoro bych už nevyšla se svého domu." (směje se). "Je to úžasné, že si můlžete objednat co chcete a další den to leží před vašimi dveřmi."

O svém oblíbeném místě na nákupy: "Moje nejoblíbenější místo na nakupování je Net-a-Porter. Mají tam tolik krásných, neodolatelných věcí."

O své změně stylu podle dení doby: "Jsem džínová holka. Když jdu vem, mám tendenci jenom přehodit ze dne na noc."

O šátcích a doplňcích: "Líbí se mí doplňky, které jsou nečím výjimečné a dodávají popové barvy, nebo záři do mého outfitu. Někdy je celé moje oblečení o velkém, objemném šátku. Je to opravdu moje slabina."

Stewart Shining (Lucky) Photoshoot

2. dubna 2010 v 13:41 | by Danielle
Objevily se první tři fotky pro časopis Lucky s Hilary na obálce, který vyjde v květnu, zřejmě ku příležitosti premiéry The Beayut&Briefcase.