Tatoos

14. prosince 2009 v 16:53 | by Danielle

1. Let it be... (cz.: Budiž...)

Poprvé paparazzi zachytily na Hilary toto tetování 22. ledna 2009 na její zimní dovolené s přítelem Mikeem v Karibiku.

Hilary se později vyjádřila: "Vždycky jsem chtěla tetování, vždyť žijeme jen jednou. Jednou k nám domů přišel jeden pán a já i mý přátelé jsme si nechali udělat malé tetování " vysvětluje Hilary. A co bylo inspirací pro "Let it Be" ? "Mám hektický a šílený život. Věci co s eokolo mě točí jsou kolikrát šílené a je jich moc. Někdy jsem vystresovaná. je to jako např., jsem malá...let it be(nech to být)..A to je přesně ono."

2. Ma Petite Amie (cz.: Má malá přítekyně)

Druhé tetování bylo fotografy poprvé zachyceno při premiéře filmu Stay Cool na Tribeca Film Festivalu. Později také na její letní dovolené. Hilary se k němu zatím nijak oficiálně nevyjádřila. Některé stránky se přou zda jdem o malého přítele, či přítelkyni a zda je toto tetování tedy věnované příteli Mikeovi, nebo sestře Haylie. Tak já vám můžu říct, že je to z francouštiny a "petite" znamená malá, malý je "petit". Takže jde nejpravděpodobněji o stvrzení přátelství k sestře Haylie.

ps.: omlouvám se o chybu v textu na obrázku, časem to napravím

3. Shine (cz.: Zářit)

Během natáčení seriálu Gossip Girl přibyl Hilary na pravém prostředníčku nenápadný nápis Shine.

"Je to jen pro mě, abych se mohla vždy podívat a pamatovat si. Mám pocit, že je snadé ztratit svůj lesk, ztratit tu zvláštní věc o sobě. Když jsi zaneprázdněná a unavená, a cítíš jakoby všechno bylo falešné a svět byl proti tobě, je důležité udržet svůj charakter a důležité pořád zářit."

4. anchor (cz.:kotva)

Na jedněch z posledních candids se nad Hilaryninou patou objevila nenápadná kotva. Zatím není potvrzené, zda jde o oficiální tetování. Každopádně vzhledm k ostatním smyslů,m tetování, co si Hilary nechala udělat může mít zcela jasný význam zakotvení v Hilaryniném chaotickém životě.


5. corss (cz.: kříž)

Na začátku roku 2010 si paparazzi všimli křížku vzadu na Hilarině krku. Spekulovalo se, zada je to trvalé tetování, ale křížem můžeme na Hilary vidět stále, takže ano! Hilariným pátým tetováním je malý znáček na krku, Hilary se k němu zatím nevyjádřila, takže jeho význam neznáme.

6. Stand by me (Zůstaň při mě)

Práce Hilary je nejen o talentu a píli, ale také o štěstí. Hilary si, aby jí neopustilo, nechala na vnitřek pravé paže vytetovat nápis: "Zůstaň při mě".

7. Thick as ?

Hilary si toto tetování nechala udělat na začátku roku 2011. Nepodařilo se mi ho přečíst.


8. znak

Hilary ho má kus pod zápěstím.

9. Heart + L
Hilary má pod zápěstím vytetované srdíčko a u něj písmeno L. Co zanemená se zatím můžeme dohadovat, počkejme jak Hilary s Mikeem pojmenují syna.


--------------------------------------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 ihearthilary-duff ihearthilary-duff | Web | 14. prosince 2009 v 17:43 | Reagovat

ale je to hezke

2 hilaryerhard-duff-4ever hilaryerhard-duff-4ever | Web | 16. prosince 2009 v 18:30 | Reagovat

Woow si šikuláá! ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.