Prosinec 2009

Candids- December 27

29. prosince 2009 v 14:28 | by Danielle
Hilary během Vánoc zřejmě chyběly nákupy, a taky jim určitě došli čerstvé potraviny. Byla viděna jak oboje dohání v doprovodu mámi Susan. V Barne´s si zkoušela sandály od Leoffler Randalla a pak byla nakupovat v supermarketu.Photos From "I´m Waters"

29. prosince 2009 v 14:15 | by Danielle
Objevily se dve nové fotografie pro kampaň "I´m Wates". Hilary to podle mě sluší v tom jednoduchém bílém tričku hrozně moc :)New Personal Photos

27. prosince 2009 v 22:12 | by Danielle
Pro více dalších osobních fotek, které jste možná ještě neviděli, než je v hlavní článku, klikněte na celý článek.


"I Am Waters" Campagning

27. prosince 2009 v 21:55 | by Danielle
Hilary se připojila k "I´m Waters", Kampaní chcete-li dát lidskou tvář americkým bezdomovcům. "Joy" je slovo pro označení Hilary! Je rájem radosti a milosrdenství pro každého!

"I´m Water" nadace je nevládní nezisková organizace v Houstonu, Texasu. Je věnována bezdomovcům, poskytuje základ pro čerstvou a čistou vodu.

Více informací na IAmWaters.comHilary Duff Is Charity Lady

27. prosince 2009 v 21:38 | by Danielle
V letošním vyhlášení Celebrity Impact Rankings se Hilary umístila na 48. místě. Moje zdrojová schránka je německá, ale informace z toho vytáhnu snad všechny. Hilary byla oceněna především jako patronka organizace "Blessing in the Backpack", a také za sumu 250.000 $, kterou poskytla obětem hurikánu Katherina.

K této příležitosti vychází dokonce kniha Hilary´s Heart. Hilary se na její tvorbě podílela, což můžeme poznat nejen vzkazem od Hilary pro autorku na obálce, ale také tím, že kniha je plná dosud nezveřejněných osobních vyjádřeních.

Koupit jí můžete ZDE za $19,95.

Life & Style Magazine

27. prosince 2009 v 21:27 | by Danielle
Redakce magazínu Life&Style v Německu se pro prosincové vydání rozhodla vybrat jednu svou čtenářku a obléct jí několikrát podle stylu Hilary.Candids- December 24

27. prosince 2009 v 21:21 | by Danielle
Hilary pracovala i na Štědrý den, a tak si zašla na kávu. Fotky jsou zatím jen dvě.
Personal Photos From 2006

27. prosince 2009 v 21:18 | by Danielle
Objevily se tři osobní fotky nafocené v roce 2006. Zdroj najdete napsaný na každé fotce.With Love Continued?

27. prosince 2009 v 21:10 | by Danielle
Na konci videoklipu k singlu With Love se objeví To be continued... Tak teď možná přišloCandids- December 22

27. prosince 2009 v 20:58 | by Danielle
Ahoj lidičky! Doufám, že jste měli bohatého Ježíška. Hlásím se zpátky a omlouvám se, že tak pozdě, ale po úrazu jsme objížděli rodinu, jako už tradičně. Doufám, že vám se nic nestalo a užíváte si prázdniny :)

Hilary byla dva dny před Vánoci nakupovat u Louise Vuittona. Možná nějaký dárek do punčoch :)
Í´m Sorry..

21. prosince 2009 v 20:09 | by Danielle
Omlouvám se vám všem a hlavně SB, ale příští tak tři dny se tu nic neobjeví, ani nemůžu navštěvovat vaše stránky. Ležím s otřesem mozku a monitor mi provokuje oči. Později dohoním všechny novinka a zase k vám začnu chodit na návštěvy. Ještě jednou se omlouvám...

Danielle

Interview With Talent Agent

19. prosince 2009 v 19:44 | by Danielle
Objevilo se video, podle Hilaryniných vlasů, make-upu a tvaru tváře typuji, že je z roku 2005, kde mluví hledačka talentů, která objevila Hilary se sestrou Haylie.


Vote for Hilary on Russia MTV

19. prosince 2009 v 19:37 | by Danielle
Hilarynin single Reach Out souteží v žebříčku ruské MTV.
Hlasovat za něj můžete ZDE!
Právě teď je Hilary na 37. místě.

Recenze na Gretu

17. prosince 2009 v 22:16 | by Danielle
Na stránce hilaryvault.com se objevila první recenze na Gretu. Žádné jiné novinky prozatím nejsou, tak jsem se pustila do překladu. Kdo umí anglicky opravdu dobře, může si na uvedené stránce přečíst originál. Snažila jsem se, ale v recenzích bývá obecně spousta odborných výrazů.


Los Angeles Times: Hilary Duff, nemusí stávku většiny lidí pro něž je první volba její hraní brát jako hořké, a tak se z ní stává drzý tenager se sebe-destruktivním směrem a bývalá teen královna se tak snaží transformovat své světlé nezávadné oči do vzpurné naštvané holky ve skromném teen
story "According toGreta" to je jediné statečné.

Gretu její matka(Melissa Leo) vyhodila do domu v New Jersey patřícím jejím prarodičům(Ellen Burstyn a Michael Murphy). Tento film je o nevrlé hrdince plné otřesům k lidem okolo a jízlivých úvah o sebevraždě než ji bude 18 let. Až do léta- romantika- rodinné tajemství a náhlá blízká tragédie uvedou Gretu do postupného uvěomnění si o důsledcích svého jednání.

Režisérka Nancy Bardawil a scénárista Michael Gilvary mají málo nebo příliš mnoho po-školských motivů na displaji a opakované použití animovaných splácaných výstřižků a popové písně, které každou emoci cítí jinak vám mohou přijít poněku líné. Ale jejich srdce je na správném místě s jejich "zkrocením spratka" příběhem.


Dávají Duff spoustu prostoru k tomu, aby selhala (hnusné urážky nejsou její silnou stránkou) avšak také uspět (Greta nevyhnutelně spěje k změknutí). Plus, více-než-schopný cast kolem ní - zvláště magnetický Evan Ross, jako sladký a oduševnělí ex-vězeňský kuchař, který se do ní zamiluje- drží obecně předvídatelně zřízený snímek na úrovni duchaplného kouzla.

--------------------------------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojem


NYLON TV + HILARY DUFF

15. prosince 2009 v 10:36 | by Danielle
Konečně se objevilo video z focení cover shootu pro Nylon. Hilary mluví například o Morriseyim, nebo o pečení na Vánoce. Video má necelé dvě a půl minuty.
Tatoos

14. prosince 2009 v 16:53 | by Danielle

1. Let it be... (cz.: Budiž...)

Poprvé paparazzi zachytily na Hilary toto tetování 22. ledna 2009 na její zimní dovolené s přítelem Mikeem v Karibiku.

Hilary se později vyjádřila: "Vždycky jsem chtěla tetování, vždyť žijeme jen jednou. Jednou k nám domů přišel jeden pán a já i mý přátelé jsme si nechali udělat malé tetování " vysvětluje Hilary. A co bylo inspirací pro "Let it Be" ? "Mám hektický a šílený život. Věci co s eokolo mě točí jsou kolikrát šílené a je jich moc. Někdy jsem vystresovaná. je to jako např., jsem malá...let it be(nech to být)..A to je přesně ono."

2. Ma Petite Amie (cz.: Má malá přítekyně)

Druhé tetování bylo fotografy poprvé zachyceno při premiéře filmu Stay Cool na Tribeca Film Festivalu. Později také na její letní dovolené. Hilary se k němu zatím nijak oficiálně nevyjádřila. Některé stránky se přou zda jdem o malého přítele, či přítelkyni a zda je toto tetování tedy věnované příteli Mikeovi, nebo sestře Haylie. Tak já vám můžu říct, že je to z francouštiny a "petite" znamená malá, malý je "petit". Takže jde nejpravděpodobněji o stvrzení přátelství k sestře Haylie.

ps.: omlouvám se o chybu v textu na obrázku, časem to napravím

3. Shine (cz.: Zářit)

Během natáčení seriálu Gossip Girl přibyl Hilary na pravém prostředníčku nenápadný nápis Shine.

"Je to jen pro mě, abych se mohla vždy podívat a pamatovat si. Mám pocit, že je snadé ztratit svůj lesk, ztratit tu zvláštní věc o sobě. Když jsi zaneprázdněná a unavená, a cítíš jakoby všechno bylo falešné a svět byl proti tobě, je důležité udržet svůj charakter a důležité pořád zářit."

4. anchor (cz.:kotva)

Na jedněch z posledních candids se nad Hilaryninou patou objevila nenápadná kotva. Zatím není potvrzené, zda jde o oficiální tetování. Každopádně vzhledm k ostatním smyslů,m tetování, co si Hilary nechala udělat může mít zcela jasný význam zakotvení v Hilaryniném chaotickém životě.


5. corss (cz.: kříž)

Na začátku roku 2010 si paparazzi všimli křížku vzadu na Hilarině krku. Spekulovalo se, zada je to trvalé tetování, ale křížem můžeme na Hilary vidět stále, takže ano! Hilariným pátým tetováním je malý znáček na krku, Hilary se k němu zatím nevyjádřila, takže jeho význam neznáme.

6. Stand by me (Zůstaň při mě)

Práce Hilary je nejen o talentu a píli, ale také o štěstí. Hilary si, aby jí neopustilo, nechala na vnitřek pravé paže vytetovat nápis: "Zůstaň při mě".

7. Thick as ?

Hilary si toto tetování nechala udělat na začátku roku 2011. Nepodařilo se mi ho přečíst.


8. znak

Hilary ho má kus pod zápěstím.

9. Heart + L
Hilary má pod zápěstím vytetované srdíčko a u něj písmeno L. Co zanemená se zatím můžeme dohadovat, počkejme jak Hilary s Mikeem pojmenují syna.


--------------------------------------------------------

jestli už musíš kopírovat, kopíruj se zdrojemHilary on Billboard Decade End List

14. prosince 2009 v 16:31 | by Danielle
Na stránce Billboard se objevil list pro nejlepší umělce v různých kategoriích. Hilary v žebříčcích nechyběla. Moc jí gratuluju za všechny ocenění z dvousti set nominovaných v každé kategorii. Billboard.com je velmi uznávaná stránka a obzazení je pro celé toto končící desetiletí.


#11 Billboard Top Soundtracks: (The Lizzie McGuire Movie Soundtrack)

# 69 Billboard 200 Artists: (Hilary Duff)

#80 Billboard 200 Albums: (Metamorphosis)Italy Grazia Magazine Scan

14. prosince 2009 v 15:39 | by Danielle
V novém vydání italského magazínu Grazia se objevila stránka věnovaná Hilarininu stylu v připravovaném filmu "TOBFIL".Lopez Tonight Screencaps

13. prosince 2009 v 19:52 | by Danielle
Stránce oh-hilary.com děkuji za několik sscreencaps ze show "Lopez Tonight".
Lopez Tonight Show

11. prosince 2009 v 16:05 | by Danielle
Objevilo se video ze včerejška, kdy Hilary navštívila Lopez Tonight. Poprvé se spolu setkali, když bylo Hilary 14 let a od té doby jsou přátelé, takže šlo o velmi příjemnou show. Bavily se o filmu According to Greta, který šel dens do kin v USA a jediný limitovaný týden. Taky zmínili připravovaný film "The Story of Bonnie&Clyde" a když přišlo na Mikea Comrieho, Hilary nám prozradila, že právě nyní v těhle dnech končí třetí rok, co jsou spolu. Takže informace o červnu 2007 je milná, jsou spolu déle.


Vote for Hilary on Capricho

11. prosince 2009 v 12:19 | by Danielle
Na stránce capricho.abril.com můžete hlasovat o nej look pro rok 2009. Hilary je sice nominována, ale konkurence je velká a zrovna ten outfit, který u ní vybrqaly se právě moc nepoivedl :(

VOTE HERE


Candids- December 10

11. prosince 2009 v 12:02 | by Danielle
O Hilary se ví, že je velkou fanynkou Morrisseyho. V tričku s jeho fan-potiskem vypadá přirozeně a krásně. Zdá se, že vhollywoodu je chladno- všiměte si termo-hrnečku, co si Hilary nese.According To Greta USA DVD Cover

10. prosince 2009 v 19:30 | by Danielle
V HQ velikosti se také obejevila obálka DVD Greta.Stay Cool HQ Poster

10. prosince 2009 v 19:19 | by Danielle
Poster k filmu Stay Cool, který má jít již brzy do kin se konečně objevil v HQ velikosti.


According To Greta Movie Poster

9. prosince 2009 v 20:46 | by Danielle
Z původního promo plakátu filmu Greta se stal plakát pro According to Gereta. Bohužel, žádná výrazná změna. Přesto grafika k tomuto filmu je skvělá. Já Gertu viděla převčírem a i když jsem tak třetině nerozuměla, je to úžasný snímek. Zatím můj nejoblíbenější s Hilary!Nylon Magazine Scans

9. prosince 2009 v 20:35 | by Danielle
Konečně se objevily scany s nového Nylonu, kde Hilary vypadá jako sluníčko :)
Nylon First Other Foto

9. prosince 2009 v 20:23 | by Danielle
Objevila se první nová fotka s nejnovějšího photoshootu pro Nylon. Je stále však jen MQ.

Candids- December 8

9. prosince 2009 v 11:17 | by Danielle
Hilary byla včera nakupovat v Barney´s v New Yorku se (zřejmě) párem členek jejího týmu. Má na sobě nové kalhoty a moc jí to sluší!

Actualit: 2009 > December 8 - Shopping at Barney's (31x)New Trailer Of "Stay Cool" And Official Site

8. prosince 2009 v 22:25 | by Danielle
Objevil se nový, i když hodně podobný trailer pro film Stay Cool, stejně stojí za to. A také je už v provozu oficiální stránka filmu. Zatím toho na ní moc není, ale snad se brzo dočkáme.


Candids- December 6 a 7

8. prosince 2009 v 10:42 | by Danielle
Hilary byla 6. prosince zase doplnit svou spíž. Fotky jsou bohužel jen tři.


Den na to si šla nechat udělat nechtíky do svého oblíbeného salonu na manikúru. Cestou tan asi pěkně zmokla, ale pak se oteplilo tak, že vytáhla žabky :) Přes rameno má "chanelku", kterou jsme na ní zatím neviděli.2009 Portrait Top 30 Under 30

4. prosince 2009 v 17:39 | by Danielle
Magazín Portrait dále nechával hlasovat o třiceti top celebritách (hudební skupina je počítána jako jednotlivec, stejně jako celkové obsazení seriálů, či filmů) pod třicet let. Hilary získala to nejlepší první místo a porazila tak nbapříklad cast Gossip Girl, nebo obsazení New Moon. Na celý žebříček se můžete podívat tady a já moc gratuluju!

  1. Hilary Duff
  2. Bonnie Wright
  3. Evanna Lynch
  4. Cast of New Moon
  5. Rupert Grint
  6. Tokio Hotel
  7. David Archuleta
  8. Emma Watson
  9. Jared Padalecki
  10. Alexz Johnson

Portrait Choice Awards

4. prosince 2009 v 17:25 | by Danielle
Nedávno se Hilary objevila jako cover girl magazínu Portrait. Nyní se objevily nominace na Portrait Choice Award, ceny, které magazín každoročně rozdává.
Hilary byla nominována v kategoriích: Song of the Year (Any Other Day), Best Dressed Female Celebrity, Best Kiss (Greta and Julie, According to Greta), Best Scene (Dan meets Olivia, Gossip Girl)&Lucy in the Swimingpool(What Goes Up) a Best Soundtrack(Any Other Day)&(What Goes Up). Všechny nominace můžete vidět a přímo hlasovat TADY.
Také je tam kategorie Best Fansite, kde můžete podpořit fan stránku věnovanou Hilary hduff.org.
Germany Greta DVD Cover

4. prosince 2009 v 17:03 | by Danielle
Na hilary-duff.com.mx se objevila malá fotka obalu DVD pro film "According to Greta" jak bude vypadat v Německu. Není na ní však celkem nic nového.

Nylon Magazine Photoshoot

4. prosince 2009 v 16:49 | by Danielle
Ihned po uveřejnění rozhovoru a obálky vypustila redakce i nový shoot po Nylon od Marvina Scotta Jarretta. Fotek je zatím dohromady 11, jsou ostré, ale prozatím většinou v malých rozměrech. Přesto jsou ty fotky opravdu úžasné, mě se zvlášť líbí ta, kde má Hilary žluté tričko.


pozn.: doporučuju poslední dva odkazy, na ostatních stránkách je všude pouze 8 fotekNylon Magazine Cover Girl

4. prosince 2009 v 16:31 | by DanielleKonečně se objevil scan nového nejnovějšího vydání magazínu Nylon, kde je Hilary cover girl, jak bylo slíbeno (celá obálka se vám zobrazí kliknutím na obrázek nahoře. Spolu s ní se také ukázala přehlídka názorů, které pro magazín poskytla.


Hilary Duff Vyrostla Od Naší Poslední Obálky


Jedna z těch vzácných osobností, jejichž sláva je definována jejími úspěchy spíše, než jejími chybami. Hilary Duff vede sama sebe z důvěrou do práce v zábavném průmyslu už 12 let, to je v jejím věku (22 let) více než polovina jejího života, bez nějakého většího klopýtnutí. Čerstvě z hostující role v Gossip Girl, rozená Texasanka je nyní cover girl časopisu Nylon!


Její kolekce oblečení, Femme for DKNY Jeans:
Převedla jsem do textur, co se mi líbilo a řekla jim o tvarech, které se mi líbí. Navrhla jsem oblečení, které cítím, že je základem mého šatníku. Myslím, že je to opravdu užitečné pro dívky, které potřebují vědět, že můžou klidně kombinovat vysokou módu z nízkou módou a nemusí kupovat kompletní outfit, který je vystavený v obchodě. Každá dívka potřebuje bezva koženou bundu, a každá potřebuje pár úzkých černý džínů.


Na její těsné pouto s matkou:
Má máma je skvělá. Cítím, že jí mám strašně moc ráda. Já nevím, jestli je to špatné, kapka zásahu v té stejné větě, jako vaše matka, ale já mám sakra štěstí, že je to moje máma. Ona mě tolik naučila, tolik mi dala, ona má tak otevřené srdce.


Zkušenosti ze slávy:
Šla jsem do nákupního centa jeden den a byl obléhán lidmi. A já si zapamatovala pocity opravdu jiné, než u někoho jiného. Cítila jsem se opravdu milována. Ale bylo to divné tu samou dobu. Já nemám ráda nutně chodit na místo, kde budu obdivována.

Přijetí role hvězdy Olivie Burke v Gossip Girl:
Byla jsem trochu na váškách. Bylo to blízko domova, pak jsem si uvědomila, že jsem nikdy neřekla něco (tak jako Olivia) jako: "Ah to je jen pro kamery." Myslím, že to je to, co mě dělá tak odlišnou od věčiny lidí v mém věku. Nějakou dobu se zdálo, že tam jsou lidé, kteří se nenávidí navzájem a já jsem věděla, že se mezi sebou nenáviděli, ale oni byli na fotografiích spolu pořád s úsměvěm a házeli rukama kolem sebe. Byla jsem ráda, "Jsi ve stejném bussinese a můžeš to udělat i s dobrým pocitem", tak jsem to udělala.

vlastní překlad, kopírujte se zdrojem, prosím


Femme Promo Label

4. prosince 2009 v 15:33 | by Danielle
Ukázalo se, že na vysačkách výroků kolekce Femme je fotek Hilary, které jsme zatím v ptomo shootu k téhle módní kolekci nemohli vidět. Ale není divu, když ty fotky se objevily zatím pouze dvě. Všichni jistě moc děkujeme fanynce, která ji pro nás vyfotografovala!

Portrait Magazine Cover

2. prosince 2009 v 22:43 | by Danielle
Hilary se objevila jako cover girl prosincového vydání časopisu Portrait. Fotka je zatím pouze malá, ale i na použitý photoshoot pro US Weekly už dlouho marně čekáme na HQ kvalitu.

Unknown Is InStyle

2. prosince 2009 v 12:09 | by Danielle
Objevila se konečná zpráva, že objevující se fotografie jsou nafocené pro magazín InStyle a každou chvíli by se měl objevit celý shoot o rozsahu asi 77 obrázků.

Complete Woman Magazine

1. prosince 2009 v 10:15 | by Danielle
V tomhle magazíně zase napsali článek o Hilary jako úspěšné ženě- ženě, ne dívce. Také tu píšou o Hiary a Mikeovi, jako o šťastném páru.Cuore Magazine

1. prosince 2009 v 10:07 | by Danielle
Ve španělském časopise Cuore si vybraly jeden z Hilaryniných outfitů a s jejich obchodů vybrali, jak se můžete inspirovat.