Září 2009

On Set; September 29, 2009

30. září 2009 v 11:17 | by Danielle
Natáčení Gossip Girl pokračuje, tentokrát Hilary načapali paparazzi při filmování s Pennem a Jessicou. Hilary to na fotkách opravdu moc, moc sluší.Gossip Girl 304 Promo "DAN DE FLORETTE"

29. září 2009 v 16:28 | by Danielle
Tak je to tady. Televizní upoutávka na čtvrtou epizodu nové série Gossip Girl, ve které se Hilary předvede jako Olivia.

Tak se mrkněte.


Hilary´s Birthday Day

28. září 2009 v 13:58 | by Danielle
Hej lidi,

dneska slaví Hilary svoje 22. narozeniny. No nezdá se vám to nedávno, co hrála v Moderní popelce, nebo Nikdy to nevzdávej role sladkých teen girl? Je to už neuvěřitelných pět let. Za tu dobu se Hilary obarvila na bunetu a zase zpět. Získala větší hudební uznání ve světe hudby za svou poslední desku Dignity, na které se podílela hlavně textově a získla za songy z ní několik cen. V současnosti se Hilary o totéž snaží ve filmu a vybírá si role rebeličtějších dívek (War. Inc., Greta, Saffety Glass, Provincess of Night,...) a již za necelý týden se nám také představí v jednom z nejpopulárnějších seriálu současnosti Gossip Girl a natáčet by měla začít i pro ní nový žánr krimi/biographii Story of Bonnie&Clyde. Z očí se nám tedy Hilary zatím zmizet nechystá.

Tak jí popřejme všechno nejlepší v pracovním i osobním životě, když se zdá v současné době tak šťastná.

Všechno nejlepší!


(inspiration for pictures in this article from candy-duff.kt)

Hilary jako Barbie ve filmu?

27. září 2009 v 18:54 | by Danielle
HOLLYWOODSKÉ HVĚZDY SOUPEŘÍ O ROLI VE FILMU BARBIE
Toy-výrobce Mattel se konečně odhodlal přivést na filmové plátno svou Barbie. Nyní Hilary Duff, Lindsay Lohan a Hayden Panettiere jsou ve hře o stvárnění legendární panenky.

Padesát let poté, co debutovala na veletrhu hraček v New Yorku, co je na světě oblíbená panenka a má podepsanou multi-miliononovou smlouvu s Universal Pictures. Poté, co ji ponechali stranou od velké obrazovky - temperamentní portrét v Toy Story 2 stranou - výrobce hraček Mattel se rozhodl nechat Barbie jít do Hollywoodu.

"Značka nebyla připravena na film," řekl Mattel Variety. "[Ale] v posledních 10 letech, Barbie se vyvinula z hračky do práv duševního vlastnictví ... Tam je vlajkovou lodí obchodu v Šanghaji."

Od roku 1950, se Barbie objevila v různých profesionálních dráhách- jako astronautka, lékařka, letuška, servírka koktejlů - i jako automobilová závodnice. Je to také tím, že se jí podařilo si udržet nápadně svěží, věčné mládí. Jak věci dopadnou bude muset zvážit Universal Picture, to oni rozhodnou jak poběží kola castingů, a která hvězda bude moct nakonec vykročit na plátno na vysokém podpatku.

Zdá se pravděpodobné, že Katherine Heigl, Heather Graham a Anna Faris jsou příliš staré na tuto roli. Podobně Alicia Silverstone a Reese Witherspoon, jejichž předchozí role jsou plné podobných blondýnek - v Bezradný a Pravá Blondýnka - roli také pravděpodobně nezískají, aby si udrželi producenti serióznost.

Tak, nejčastěji padnutá jména jsou Hilary Duff, která již sama navrhla několik panenek Barbie pro Mattel v její podobě, Lindsay Lohan, pokud jí nebudou považovat za přílišnou rebelku a hvězda Hrdinů Hayden Panettiere. Pak je tu Blake Lively z Gossip Girl i Dakota Fanning, 15-ti letá herečka, která má již téměř desetileté herecké zkušenosti z Hollywoodu.

Universal jmenoval Laurence Markse, který pracoval například na filmu s Meryl Streep Julie & Julia, jako producent. Natěšený do svého nového projektu, Marks řekl: "Barbie může být nejpopulárnější dívkou na světě, a vždy bylo nádherně vysoké číslo, takže můžeme být hrdí."

vlastní překlad, kopírujte se zdrojem, prosím

_____________________________________________________________

Mě osobně se nezdá, že by Hilary tuto poli přijala, když se už roky z této škatulky snaží vysvobodit.
“Provinces of Night” Screening on MSU Campus’

27. září 2009 v 17:57 | by Danielle
Několik dní se neojevily žádné novinky, teď tu máme velkou novinku a Hilarině připravovaném filmu "Provinces of Night"

MURRAY, KY - vůrce Murrayan a Murray State University postgraduální W. Earl Brown bude uvádět jeho nejnovější projekt na akademické půdě MSU v Pondělí 28 září, v 19 hodin. Brown uúravil pro obrazovku producenty a hvězdy kolem filmu Provinces of Night. Výkonný producent filmu je člen MSU Corky Taylor a je absolventem režie MSU Shane D. Taylor. Kromě Browna se objeví i hlavní hvězdy filmu Kris Kristofferson, Val Kilmer, Dwight Yoakam a Hilary Duff.

Murray State studenti se vyzývají, aby mohli shlédnout film, který není konečný výrobek. Ještě není dokončen, film postrádá svůj hudební doprovod, ale Brown a Taylor chtějí dát studentům možnost ho vidět a diskutovat o procesu dokončení filmu. Brown a Taylor budou oba přítomní při náhledu a bude mít otázky-a-odpovědy po projekci. Grammy Award-vítězný producent a hudebník pracuje na filmové hudbě právě nyní.

Jestliže odplata za hřích je předávána z generace na generaci, Provinces of Night je únik jednoho chlapce, pokoušícího se utéct od břemena za hřích a hledá jeho vykoupení. Dospívající Fleming Bloodworth je sám na světě. Jeho matka ho opustila, a jeho zahýbající otec je na výpravě za pomstou. Jeden z jeho strýců existuje na hranici šílenství, další utekl pro jasná světla Nashville, a jeho babička se vloudila do demence. Jeho jedinými skutečnými společníky jsou jeho knihy a sní o tom, že jako spisovatel pak potká dva lidi, kteří navždy změní jeho svět.

Fleming najde spřízněnou duši v Raven Lee Halfacre, nelegitimní dceři prostitutky. Poprvé, oba poznávají neomezené možnosti bezpodmíněné lásky. Rychle vynesený do výšek setkáním s Raven, Fleming se setkává z dědečkem, kterého předtím nikdy nepoznal. EF Bloodworth strávil 40 let honěním žen, whisky a písněmi, ale nyní cítí, že je třeba čelit své minulosti. Je to všqak prostřednictvím vztahu, který se vyvíjí mezi ním a jeho vnukem, že EF má naději na vykoupení.

Co Fleming nevím je, že jak Raven, tak EF mají temná tajemství, které mohou zničit všechno. Fleming je uvězněn v oku uragánu a musí kvůli počasí přečkat v temné provinční noci s cílem najít naději na nové svítání.

Studenti Murrya State jsou obzvláště doporučují využít jedinečnou příležitost, jenž Brown a Taylor vyvíjejí k dispozici. Fakultní zaměstnanci a obyvatelé okolních obcí jsou také vítáni. Zdarma se akce bude konat v Centru Curris, divadle, které se nachází ve třetím patře.

vlastní překlad, kopírujte se zdrojem, děkuji


May 19 - Lunch Date with Contest Winners

22. září 2009 v 17:28 | by Danielle
V květnu tohoto roku večeřela Hilary s vítězi nějaké nám neznámé soutěže a v rámci toho se samozřejmě stala autogramiáda, ať už plánovaná, či ne.3x by Perry Hagopion (Us Weekly)

21. září 2009 v 21:55 | by Danielle
Objevily se dlaší tři fotky ze shootu pro US Weekly od Perry Hagopion.
The Chace- Wallpapers

20. září 2009 v 14:49 | by Danielle
A taky bylo propuštěno několik wallpaperů na plochu.


The Chace- Behind the Scenes and Promonational

20. září 2009 v 14:31 | by Danielle
Spolu s novou upoutávkovou kapitolou The Chace se objevilo několik fotek z natáčení a několik promonationals.


_________________________________Gossip Girl - Gossip Guide

20. září 2009 v 13:42 | by Danielle
V tomhle videu najdete první kratičký oficiální záběr Hilary jako Olivie.


Femme: The Chase / THE FINAL CHAPTER

20. září 2009 v 13:33 | by Danielle
Podcastová série ke kolekci Femme končí kapitolou The Chase.Victoria's Secret Fashion Week in NYC

18. září 2009 v 16:13 | by Danielle
Hilary se opět objevila jako milovnice módy a tentokrát se přišla podívat na akci značky Victoria´s Secret.Producentka Gossip Girl řekla...

18. září 2009 v 16:01 | by Danielle
DANŮV FLIRT S DÍVKOU Z NEJVYŠŠÍCH KRUHŮ
Jak se někdo z Brooklynu dá dohromady se superstar ? Olivia Burke (Hilary Duff) je bývalá slavná dětská herečka, která nyní žije úplně normálně. Najednou je s Danem Humphreyem (Penn Badgley), který nesnáší smetánku a neví, odkud ona pochází. Serena rozhodně žárlit nebude. Jsou teď spíše sourozenci než bývalými milenci.

Premiere of 'The Invention Of Lying'

17. září 2009 v 23:09 | by Danielle
Hilary byla pozvána a dostavila se na premiéru filmu 'The Invention Of Lying', která se konala 16. září.

___________________________________________________

Po premiéře si zašla Hilary s kamarádkou na večeři. Ani se nepřevlékla ;)Dress by Donna Karan

17. září 2009 v 23:09 | by Danielle
Na začátku tohoto roku se onala v rámci Mercedez Benz Fashion Week každoročně pořádaná charitativní přehlídka červených rób od předních návrhářů. Hilary na ní předvedla šaty od Donny Karan, s kterou nějaký čas předtím zahájila spolupráci.
Televize CW, pod kterou patří seriál Gossip Girl, v jehož nejnovější sérii si Hilary zahraje včera odvysílalo premiéru svého nového seriálu The Beautiful Life, ve kterém je jednou z hlavních hvězda Mischa Barton(tu proslavil před lety seriál O.C., taky z produkce CW). Na jedněch z nejnovějších candids fotek ze setu "Krásného života" má na sobě Mischa právě šaty, jenž Hilary předváděla.
Sami můžete osobně posoudit, které sluší víc...

více o stylu Hilary ve
FASHION-STYLE


Top 100 by AIM.com

17. září 2009 v 23:00 | by Danielle
Stránka AIM.com vydala svůj top žebříček celebrit pod 25 let pro rok 2009. A Hilary Duff zvítězila! Na celý žebříček se můžete podívat tady, naběhne vám stá celebrita a postupně přejdete až k jedničce.

Tady je TOP20:
 1. Hilary Duff
 2. Amanda Seyfried
 3. Lauren Conrad
 4. Megan Fox
 5. Scarlett Johansson
 6. Amanda Bynes
 7. Joe Jonas
 8. Kristen Stewart
 9. Blake Lively
 10. Julianne Hough
 11. Zac Efron
 12. Whitney Port
 13. Audrina Patridge
 14. Hayden Panettiere
 15. Ashley Tisdale
 16. Ashlee Simpson
 17. Taylor Swift
 18. Vanessa Hudgens
 19. Keira Knightley
 20. Mandy Moore

Seventeen Magazine- October 2009

17. září 2009 v 22:36 | by Danielle
Dále máme k dispozici scany z říjnového vydání časopisu Seventeen. Hilary spolu s madinkou modelkou předvádí a mluví o její kolekci Femme for DKNY Jeans.

Gallery Link: Seventeen - Octubre 2009(9x)

Shoot by Perry Hagopion (Us Weekly)

17. září 2009 v 22:26 | by Danielle
Dneska je těch novinek nějak moc. Tak od začátku...

Objevily se první dvě fotografie z nejnovějšího photo shootu pro US Weekly. Bohužel jsou zatím jen v nízké kvalitě.
Gallery Link: Perry Hagopion (Us Weekly)(2x)

Attending the DSQUARED2 Headquarters party

16. září 2009 v 14:40 | by Danielle
Hilaryniny návštěvy módních přehlídek nadále pokračují. Tentokrát se objevila na párty návrhářského dua, které si říká DSQUARED2. Klasická černá jí pasovala.


+ DVD GRETA vychází v Kanadě, na Novém Zélandě a v Latinské Americe 25. listopadu a spolu s běžným vydáním vyjde i limitovaná edice.

NW Magazine - September 2009

16. září 2009 v 14:19 | by Danielle
V záříjnovém čísle časopisu NW Magazine se ojevil opravdu "objektivní" článek k tomu, jak jistě Blake Lively reaguje románek postavy svého real-life přítele Penna Badgleye (Dana) s postavou Hilary (Olivie) v seriálu Gossip Girl. Bulvární článek má nadpis Blake varuje Hilary: Drž se od Penna dál


4 Rare Photos

16. září 2009 v 14:06 | by Danielle
Objevily se čtyři osobní fotky od Hilary z nějaké nedávné oslavy.
Hervé Léger Fashion Show

14. září 2009 v 19:18 | by Danielle
Včera, 13.září, byla Hilary opět pozvána na fashion show návrháře Hervé Légera. Měla jím vytvořené černé šaty a byla krásně nalíčená.

Gallery Link: Mercedens Benz Fashion Week en NYC [Dia 4] - Septiembre 13.09(fotky stále přibývají...)

Mercedens Benz Fashion Week

13. září 2009 v 15:03 | by Danielle
A večer se zúčastnila Mercedens Benz Fashion Week, co se v New Yorku konal. Hilary, jako jedné z ikon, které dostaly do módy vysoké pasy, to slušelo.Candids- September 12

13. září 2009 v 14:50 | by Danielle
Včera Hilary nakupovala s Leah v New Yorku.Gossip Girl Epizodes

13. září 2009 v 14:26 | by Danielle
To, že v Americe začíná opakovací kolo seriálu "Lizzi MCGuire", který Hilary před lety proslavil
nám asi na nic moc nebude, ale objevil se seznam a datumy odvysílání epizod Gossip Girl, ve kterých se Hilary objeví. Připomínám, že začínáme od čtvrté epizody.

1. "Obrácení bohatství"; 14.září 2009
2. "Prvák"; 21.září 2009
3. "Poslední kluk"; 28 září 2009
4. "Omezený život"; 5.října 2009
5. "Rufus se vdává"; 12.října 2009
6. "Dost o Eve"; 19.října 2009
7. "Jak uspět v Bassness"; 26.října 2009
8. "Dědeček: Part II"; 2.listopadu 2009


Candids- September 11

13. září 2009 v 14:17 | by Danielle
Hilary si 11. září vyšla s kamarádkou večer ven. Nevím, jestli se k jejímu volnjému outfitu hodí červená rtěnka, ale budiž.
Mike´s Birthday

12. září 2009 v 17:50 | by Danielle
Včera jsem aktualizovala na ry\chlo a tak se omlouvám skalním fanouškům a taky Hilarininém příteli Mikeovi :) Včera oslavil své 29. narozeniny. Tak opožděně přeju všechno nejlepší!

Chapter 6: Closing In

12. září 2009 v 17:46 | by Danielle
Je tu dalšé kapitola upoutávkové série, kterou Hilary natočila pro FEMME for DKNY.


Scan from US Weekly

12. září 2009 v 17:19 | by Danielle
Všechny média jsou zřejmě natěšená na novou sérii Gossip Girl. Alespoň jedna fotka snad v každém čísle. A jaká jiná, než ta s líbací scénou?TV Movie Magazine

12. září 2009 v 17:03 | by Danielle
Hilary jako cover girl neměckého (asi) televizního časopisu TV Movie.3 Rares Photos

12. září 2009 v 16:53 | by Danielle
Objevily se tři nové rare fotky.


Us Weekly Style Issue Scans

11. září 2009 v 21:12 | by Danielle
Dnes ráno US Weekly vyšel a mi už máme scany. Hilary předvádí módní typy pro tuto zimu.
________________________________________________________________
....


New Shoot

10. září 2009 v 21:23 | by Danielle
Hilary nafotila nový photoshoot pro časopis US Weekly stejně jako minulý rok. To se na něm objevila s Taylor Swift a Lauren Conrad, nyní je zdá se sama. Musíme si počkat do vydání nového čísla, zatím se objevila malá ukázka. Magazín vyjde již zítra, jedenáctého září.

Sneak Peek of Hilary’s New Seventeen Shoot

10. září 2009 v 21:10 | by Danielle
Média začínají být plná Hilarininy kolekce Femme vzatou pod křídla DKNY Jeans. Jedna mladá modelka si ji oblékla a nafotila s Hilary nový photoshoot pro Seventeen magazín. Na video ze můžete podívat například na stránce hilaryfan.org.


Femme for DKNY

7. září 2009 v 17:52 | by Danielle
Běžte shlédnout kompletní kolekci navrženou Hilary pro DKNY Jeans (Donna Karan New York Jeans). Podívat se můžete ZDE.

3 New Stills from Gossip Girl

7. září 2009 v 17:47 | by Danielle
Objevily se první tři stills z první epizody, v které se Hilary objeví. Kvůli spoilerování jsou upravené, klikněte na některý z obrázků, nebo na Gallery Link.


On the Set- September 2, 3

7. září 2009 v 16:56 | by Danielle
Zdravím, potřebovala jsem trochu asu na zajetí ve škole.
2. a 3. září Hilary natáčí stále Gossip Girl.
On the set of GG- September 1

2. září 2009 v 18:25 | by Danielle
Dále pokračuje natáčení Gossip Girl v New Yorku.


Gallery Link: September 1 - Gossip Girl(22x)

New Photos From Old Photo Shoot

2. září 2009 v 18:18 | by Danielle
V roce 2004 natočila Hilary film Moderní popelka a to z ní udělalo velkou mediální hvězdu spolu s deskou Metamorphosis. V tomtéž roce s ní fotofragka Marina Oliphant nafotila photoshoot mladé teen star. Fotky jsou pouze dvě a třetí plná ošklivých tagů.