Článek z People.com

27. srpna 2009 v 13:15 | by Danielle
Je to nováček mezi členy Gossip Girl, ale Hilary Duff říká, že mezi obsazením hustě posetém hvězdami se cítí jako doma.

"Všichni jsou opravdu, ale opravdu na mě velmi milí a srdeční?" řakla Duff jako nový cast seriálu novinářům ve čtrtek 20.srpna v New Yorku na oslavě "Charlotte Ronson & JCPenney: I Heart Ronson".
Duff bude hrát Olivii Burke, filmovou hvězdu, která se zapíše na New York University do pokoje s charakterem harácím Jessicou Szohr, tedy Vanessou.

"Jsem velký fanoušek show. Oni mi zavolali a řekli: Pojď a udělej s námi několik epizod. Skočila jsem po šanci, "řekla na červeném koberci.

Vzhledem ke skutečnosti, že Hilary krátce po začátku natáčení odletěla do Kolumbie, aby dohlédla na rozdělování potravin pro chudé děti v rámci charitativního projektu "Blessings in a Backpack", Duff přiznává, že zatím nestrávila s členy obsazení GG tolik času, ale že se na další natáčení s nimi opravdu teší.

"Blake [Lively] a Penn [Badgley] jsou opravdu úžasní. Byla ke mě [Lively] velmi milá, "řekla, když byla tázána na real-život páru. "A já jeho znám několik let. Žili jsme ve stejné čtrvti LA, jen roste."

Dalším first-časovač, co se připojil ke Gossip Girl pro tuto sérii: Tyra Banks, který se bude hrát herečku Ursulu, jejíž role patří kulturní ikona Josephine Baker.

"Byla to legrace, s ní pracovat v jiném prostředí, než jaké bylo pro její show," řekla novinářům Duff. "Vypadala nádherně a udělala opravdu skvělou práci. Měla rovné vlasy, které jí natočily a zvlnily kolem tváře. Velmi Buben-ish!"

pozn.: poslední slovo nevím co znamená :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.