Beauty& the Briefcase

9. srpna 2009 v 14:17 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz
Director:
Gil Junger
Cast:Hilary Duff,Jaime Pressly, Matt Dallas, Chris Carmack, Jenniger Coolidge
Trailer: click here
Genre: Romance | Comedy
Official page: http://abcfamily.go.com/
scénář na motiv knihy od Danielli Brodsky

"Business of Falling in Love"(později Beauty&the Briefcase), založený na knize Diary of Working Girl od Danielly Brodské, bude hvězda Duff vystupovat jako Lane Daniels, šum přivádějící módní novinářka, jejíž kariéru a milostný život se spojí v senzační cestu, když napíše článek "Switching Careers to Find Love" pro časopis Cosmopolitan, do svého oblíbeného časopisu s konečnou pracovní inspirací. Lane nemůže uvěřit svému štěstí, když o ni editor projeví zájem a nabídne ji vše ve velkém stylu, od profesionální příležitosti až po možnost potencionálně cover příběhu, který pro to musí napsat.

Aby bylo možné dostat se pod povrch toho příběhu musí Lane nejprve dostat statutární práci. Odtud je jednoduché najít mnoho způsobilých mužů v oblecích a náhle je tu spoustu možností pro rande. Po svém rozhovoru s agenturou pracovní umístění, potká svého nového šéfa, Toma (Michael McMillian), v kancelářích Thompson / Fullworth. Lane se rychle naučí, že jít do práce neznamená se jen supermoderně obléknout a chodit na oběd. Naštěstí ji Tom vezme pod svá ochranná křídla a naučí ji kola ringu. Když se dostane na svou cestu v Thomson / Fullworth se setkává se Sethem Sethem (Matt Dallas), ten je hottest star ve firmě a vyvíjí se na něj tlačenice, tak Lane vymyslí fintu s kopírkous. Ale její dokonalý plán zhatí setkání s Liamem (Chris Carmack), přitažlivým hudebním producentem s britským přízvukem, kvůli kterému se Lane podlomý kolena. Její editor jí však dal jasná pravidla příběhu a Lane smí randit pouze s podnikately ve své kanceláři, takže Liam je přísně zakázaný! Lane je nucena volit mezi tím, o čem věří, že může být láska a jejím příběhem díky kterému může dostat vysněnou práci v Cosmopolitanu!

Film je režírovaný Gil Junger ( "10 Things I Hate About You", "Greek") a scénář podle předlohy napsal Michael Horowitz ( "Burn Notice"). Co-produkci obstará Hilary Duff, Frank Von Zerneck ("Sorority Wars," "Acceptance"), Robertt Sertner ("Acceptance," "Flirting with Forty"), Ira Pincus ("The Gambler, the Girl and the Gunslinger," "Living Out Loud") a Jessica Horowitz ("Spectacular!," "Your Place or Mine").
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.