WAR,INC.

18. července 2009 v 20:59 | by Danielle |  Filmy
Director:
Joshua Seftel
Cast:Joan Cusack,John Cusack,Doug Dearth,Hilary Duff,Ben Kingsley, Velizar Binev,Shirly Brener,Ben Cross,Bashar Rahal,Joost Scholte,Stanimir Stamatov,Marisa Tomei,George Zlatarev..
Trailer:click here
Genre: Action | Comedy | Crime | Drama | Thriller
Official page: firstlookstudios.comKde je válka, tam většinou najdete Američany nebo alespoň někoho, kdo by místo nich v pozadí tahal za nitky. Příběh Branda Hausera (John Cusack) je toho exemplárním příkladem. Do země, která je rozervaná občanskou válkou, přijede "odstranit" veškerou konkurenci olejářské společnosti, jejíž hlavou je náhodou bývalý víceprezident Spojených států a jejíž moc se právě rozšířila natolik, že zemi prakticky velí. Postupem času se ale v Brandově cestě za úspěchem objeví problémy, oba "převlečené" za něžné pohlaví. Putuje sem totiž v utajení jakožto garde slavné arabské teen-zpěvačky Yonicy (Hilary Duff). Tahle horkokrevná dračice se nebojí experimentovat ani se staršími muži - jenže Hauser na mláďata moc není. Mnohem víc mu voní značně vyspělejší Marisa Tomei, která brzy promění city chladnokrevného zabijáka ve skutečnou lásku. Ta ale jaksi nekoresponduje s primárním cílem... Všechno tohle smíchat a ještě přidat esenci černého humoru, trochu napětí a politické nekorektnosti se pokusí Joshua Seftel, který se ve svém životopise může chlubit hromadou televizních projektů, jimž bylo předurčeno zapomnění dřív, než vylezly ze střižny. Nebude to mít lehké, chlapec. Mnoho potenciálních diváků si totiž bude War, Inc. asociovat s na první pohled podobným Lord of War. Což už samo o sobě posouvá laťku do výšky, kam by Seftel se svými zkušenostmi nemusel vyskočit.

A political satire set in Turaqistan, a country occupied by an American private corporation run by a former US Vice-President (Aykroyd). In an effort to monopolize the opportunities the war-torn nation offers, the corporation's CEO hires a troubled hit man (Cusack), to kill a Middle East oil minister. Now, struggling with his own growing demons, the assassin must pose as the corporation's Trade Show Producer in order to pull off this latest hit, while maintaining his cover by organizing the high-profile wedding of Yonica Babyyeah (Duff) an outrageous Middle Eastern pop star, and keeping a sexy left wing reporter (Tomei) in check.

SOURCE moviezone.cz , imdb.com, justhilary.net
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.