OK! Scoop in CZ

18. července 2009 v 20:57 | by Danielle
hilaryduffnow.blog.cz


Obklopeni stovkami květin se při zádadu slunce 15. srpna Hilary Duff a Mike Comrie vzali v soukromé rezidenci z 20.let v Santa Barbaře, Kalifornii. Hilary (22) a Mike (29) si vyměnily sliby před sestrou nevěsty a družičkou Haylie Duff a dalšími 100 hosty z řad příslušníků rodin a přátel. A jen OK! tam byl ve velký den hvězdy začínající jako Lizzie McGuire a členky Gossip Girl.hilaryduffnow.blog.cz

"Je to opravdu nádhera (být vdaná)," promlouvá Hilary, výhradně pro OK!. "Pořád tomu nemůžu uvěřit."

hilaryduffnow.blog.cz
Ženich je stejně překvapen. "Moje žena byla překrásná a já jsem nemohl být šťastnější."

Mnoho zúčastněných říká, že den to byl skutečně unikátní a osobní- od hudby (na párty hrála "Here Comes the Sun" od Beatles a "Pure Imagination" z Willy Wonka&the Chocolate Factory), na sstolování (ve tvarech listů magnolie reprezentovali Hilaryny texaské kořeny) bylo poděkování (na ručně vyráběném papíru s jménem každého hosta). Pár spolupracoval s excluzivní agentkou na A-listu Mindy Weiss. Která již spolupracovala na svatbách např. Gwen Stefani, Evy Longoii Parker.
hilaryduffnow.blog.cz
"Naplánovala jsem každý detail," upřesňuje Hilary o šťastné události, jenž proběhla v manzoulu přikrytém muslimským stanem mezi stromy. "Mindy je tvůrce zázraků, protože jsme neměli moc času plánovat, a ona jen přišla a udělala kouzlo - moje vysněná svatba se stala skutečností."

Zde rozzářená nevěsta odhaluje OK! Každý detail pohádny jejího zvláštního dnu.

Gratulujeme k Vaší svatbě!
Díky, díky, jsem tak nadšená!

Jak vás Mike požádal o ruku, v únoru?
Bylo to velké překvapení. Už jsme mluvili o svatbě, a věděli jsme, že ji chceme, ale nečekala jsem, aby to navrhl v té době! Seděli jsme na našem balkoně v Maiu a sledovaly zapadající slunce. Měli jsme naplánovaný celý den a procházeli se ruku v ruce po Havaji. Otočila jsem na stranu a když jsem se ohládla zpět, klečel na koleni a prsten čněl z krabičky. Byla to vážně unikátní chvíle a je šílené, že se pořád cítím jakoby to bylo včera.

Kdo vybral zásnubní prsten?
To všechno Mike sám. Je velmi velký a světlý, bála jsem se ho dotknout, když mi ho ukázal. Řekl, že ho má už nějakých sedm, osm měsíců. A když jsme byly na Havaji, vzal ho s sebou, protože věděl, že to bude ten pravý čas. Bylo to: "Zbláznil ses? Ty máš ten prsten jen tak v kapse už tři dny?" Žádná krabička, nic!hilaryduffnow.blog.cz
hilaryduffnow.blog.cz
hilaryduffnow.blog.czhilaryduffnow.blog.cz


hilaryduffnow.blog.cz


Kdo byl první, komu jste to řekla?
Moje máma, samozřejmě! Mike s ní vlastně mluvil 15 minut před návrhem pro mě, takže jen čekala na telefon. Bylo tam mnoho křiku.

Jak jste se s Mikem seznámila?
Naším společným přítelem, Mike byl na cestě do Idaho a zůstal v domě přítle a já a má sestra (Haylie), jsme byly také pozvané. Mike a já jsme skončily s mluvením a domluvily se na schůzce po víkendu. A mi jsme se od sebe pak na den neoddělily. Od té doby to všechno hladce zapadlo do sebe.

Mám se ptát, zda po celou dobu?
Samozřejmě se navzájem zlobíme, ale nebojujeme. Shovívavost je důležitá věc. Jsou zde malé věci- nesnáším, jak řídí a chce se mi na něj řvát po každé, když jsme v autě - ale prostě to nechám být.


Mike hraje hokej v Kanadě, tak jaké jsou plány do života?
Zůstaneme v L.A. Pravděpodobně strávím spoustu času tam, kde je on. Stojí nás hodně námahy se navzájem vidět - nejdelší doba, kdy jsme se neviděli jsou tři týdny. Také je hezké být v čase, kdy vám ten někdo chybí. Více si toho druhého ceníte.

hilaryduffnow.blog.cz

Když jste plánovala svatbu, byla tu nějaká chvíle "brečící nevěsty"?
hilaryduffnow.blog.cz
Nebyla jsem brečící nevěsta, jen tak, přísahám! Plakala jsem jednou, ale to byly slzy radosti, ne fňukání.

Jaký byl styl svatby?
Mike i já jsme si řekly: "Chceme rustikální, chceme se cítit přirozeně. Barvy pohodlné, nic blilantního, speciálního- ale velmi klasického. Nechtěly jsme "křičící svatbu", chtěly jsme dýchat.

hilaryduffnow.blog.cz

Narodila jste se v Texasu. Odráží styl svatby vaše rodné kořeny?
Bylo pro mě velmi důležité sem přenést vzpomínky z jihu, chtěla jsem použít magnolie - není jejich sezóna, ale máme tu spoustu podobných květin.


hilaryduffnow.blog.cz

hilaryduffnow.blog.cz

Takže jaké druhy květin jste měly?

Bylo tu spousta květin! To pro mě bylo důležité. Miluju ragélie, jsou bílé s nádechem do růžova, nejsem holka v růžové, takže růžová nebyla všude, ale na mnohých květinách ano.

Co bylo vaše "něco starého, něco nového, něco půjčeného a něco modrého"?
Použila jsem modré spodní prádlo, a všech šperky byly půjčené (od Van Cleef & Aipels), Něco starého byl prababiččin medailonek, který jsem nosila pod šaty a šaty byly nové.

Co vaše šaty od Very Wang?
Neexistují žádná slova pro popis. Jsou přesně to, co jsem si představovala, desetkrát lepší.

Pracovala jste s terenérem Harley Pasternakem, aby jste se připravila na velký den. Myslíte, že to stálo za to?
Rozhodně! Nestarám se ot o, být soper štíhlá, měřím 1 metr 58 centimetrů, takže pokud se vám líbí těstoviny, můžete říct další den! Zbožňuju vynikající večeři s Mikeem, nebo přáteli. Obvykle nejsem tak přísná. Ale vidím velký rodíl, když teď jsem. Cítím se opravdu jistě. Jsem si velmi jistá, že nezůstanu takhle štíhlá, ale jsem oravdu roztržitá, když všechno co dělám jsou myšlenky na jídlo.hilaryduffnow.blog.cz
hilaryduffnow.blog.cz
hilaryduffnow.blog.cz

A co jídlo? Jaké byly požadavky v menu?
hilaryduffnow.blog.cz
Nezdravé! Rozhodně, protože je to tak dobré. Řekla jsem své sestře: "Až svatba skončí, dostanu do sebe 16,000 kalorií!" Jídlo bylo jedno z nejnapínavějších částí plánování. Cateringová agentura nám všecho před-vařila, takže jsme mohly chutnat všechno, co jsme chtěly servírovat. Mike a já máme oblíbenou restauraci Giorgio Baldi (v Santa Monice), takže oni vypracovaly lahodné lanýžové ravioli, co jsme servírovaly. Měly jsme prasat ne hostině- smašené srdce, podávané s hovězím Wagyu a švýcarským sýrem- crusta pepře, steak od žeber. Bylo tu jalapeno ananasové martini, které moje máma právě vyrábí. A dezertem byl farmářský čokoládový dort sedvidče z profiterolí se zmrzlinou s hprkou vytékající smetanou. Sbíhají se mi sliny jenom z myšlenek na to!

hilaryduffnow.blog.cz
hilaryduffnow.blog.cz
Co dort?
Dart by tak "mňam-mňam". Je to bílí dort, ale je jen pomazaný máslovou polevou. Jsem trochu vybíravá když jde o sladké, takže dort je více máslový a poleva je trochu sladčí. A měl na sobě položené všechny tyhle květiny.

Tak, jaké byly vtipné momenty, nebo věci, co se staly okolo svatby?
Den začal zubním kazem! Plánovač svatby mě poslal rovnou k zubaři, díky bohu, bylo hotovo za hodinu.

Co obřad? Stvořily jste s Mikeem vlastní sliby?
Nenapsaly jsme sliby slovo od slova. Tři dny jsme hledaly po internetu. Četla jsem si o obřadech jiných lidí, vybírala si, co se mi líbilo. Bylo vybráno několik básní a požehnáních. Dokud jsem neměla pocit, že je to ten náš slib.

Co milujete na svém novém manželovi?
Vzala jsem si nejlepšího člověka, co znám. Cítím se za to tak šťastná, a pro něj a jeho rodinu a jeho lásku, velkorysost a přátelství. Začíná to pro mě být emocionální právě teď. Mikea cítím jako domov.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.