Boyfriends / Husband

18. července 2009 v 20:30 | by Danielle |  Articles
  • Mike Comrie (2007 - now)
S hokejistou NHL Mikeem Comriem přezdívaným "The Brick" (cihla) podle rodiného podniku je Hilary vídána od července 2007. Seznámily se na party společného přítele a jejich vztah byl zpočátku hodně zpochybňován. Dokonce i do českého vydáni časopisu květy se dostal článek, kde Mikea nazývali "devkařem". Časem se však ukazovalo, že to není pravda. Hilary vedle Mikea nejel zářila, ale i dospěla. O o sedm let starší Mike uměl dávat najevo lásku ke své přítelkyni drahými dárky - například Mercedesem, který od něj dostala k narozeninám. Ale  i tak bylo vlekým překvapením, když Mike 22-ti letou Hilary požádal v únoru 2010 o ruku. Stalo se to na dovolené na havaji a papparazi je u toho dokonce vyfotili, zatímco pár nic netušil. Hilary prohlašoval i se zásnubním prstýnkem za 1 milion dolarů na prstě, že na svatbu je času dost. Zřejmě se však jen snažila odvést pozornost novinářů, protože pár se nechal oddat už 14. srpna v hosném sídle v Santa Barbaře. Exkluzivní práva na reportáž se svatby prodaly magazínu OK! (OK! Scoop in CZ), odhadovaná cena za práva byl 1. 000. 000 dolarů. Po líbánkách v Cabo se pár zařadil zpět do běžného plánu života, ale nového domu. Hilary se zdá novinářům i fanouškům s Mikeem velmi šťastná, a ona sama tvrdí, že nikdy šťastnější nebyla. Tak hodně šťestí i dál!

vlastní text, jeho kopírování bez zdroje, původního zdroje, tohoto blogu, ne toho, z kterého byl případně kopírován budu hlásit na váš hosting

________________________________________________________________
  • Joel Madden (2004-2006)
Ona byla krásná princezna z Hollywoodu a on drsný rocker.Snad nikoho by nenapadlo,že by se tihle dva mohli dát dohromady.Avšak - jak je všeobecně známo - protiklady se přitahují.Joel Madden a Hilary Duff se seznámili na show společného přítele - kytaristy skupiny Simple Plan - Davida Desrosierse.On ji viděl jako tuctovou barbie a ona jeho zase jako potetovaného frajírka.I přesto se dali do řeči a zjistili,že mají mnoho společných zájmů.Joel požádal Hilary o číslo a dobrodružství mohlo začít. Nějakou dobu svůj vztah drželi v tajnosti,ale nakonec se vše provalilo.Poprvé se ruku v ruce objevili na předávání MTV awards,kde vzbudili velký poprask. Každý hned začal řešit jejich věkový rozdíl - vždyť v době kdy se seznámili bylo Hilary sotva sedmnáct a jemu dvacetčtyři - a takový vztah byl ve státech nezákonný,ale Hilary by šla kvůli své lásce i do vězení."Víme,že jsme si souzeni" - prohlašoval šťastný zamilovaný pár na každém rohu.Ona si popsala prsty u nohou jeho jménem a on rozšířil svá tetování o malou včelku - jak s oblibou Hilary nazýval. "Joel je věrný - navíc už nepije,tak se nebojím,že by mě podvedl" chlubila se dokonalým partnerem Hilary. Jenže né každá pohádka má šťastný konec. Joelovi začal časem vadit velký věkový rozdíl - on se chtěl usadit,ale Hilary byla ještě plná energie,kterou si potřebovala vybít. Proto není divu,že jejich vztah po dvou krásných letech končí.Hilary byla z rozchodu hodně zničená,protože nevěřila,že si za ni Joel najde tak rychle náhradu. Nýní mají oba dva rozdílné životy,které se nijak nespojují.On žije společně se svojí dcerkou a přítelkyní Nicole Richie a ona našla lásku u hokejového hráče Mika Comriee. To co dříve vypadalo jako láska na celý život je teď pouhou vzpomínkou.
text převzat z justhilary.net

________________________________________________________________
  • Aaron Carter (2000-2002)
Aaron a Hilary se seznámili při natáčení Lizzie McGuire.Po krátké době spolu začali chodit - Aaron to ale táhl na dvě strany - mimo Hilary randil i s herečkou Lindsay Lohan.Když to všechno prasklo Hilary a Lindsay se začaly nesnášet.Usmířily se teprv v roce 2007.

text převzat z justhilary.net
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.